„Caritas Latvija“ aicina iesniegt projektus jauniešu iniciatīvu projektu konkursā

Gatavojoties Pasaules Jauniešu dienām, nodibinājums “Caritas Latvija” ir izsludinājis jauniešu iniciatīvu projektu konkursu, kurā savas idejas var iesniegt jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem un ar Baznīcu saistītas organizācijas.

Konkursā pietiekumus varēs iesniegt līdz šī gada 31. augustam. Savukārt atbalstītie projekti būs jāīsteno līdz šī gada beigām. Kā norāda nodibinājums, konkursa mērķis ir atbalstīt jauniešu iniciatīvas gan garīgās, gan personīgās izaugsmes veicināšanai, gan sadraudzībai, gan arī žēlsirdības darbu veikšanai. „Caritas Latvija“ norāda, ka konkursa ietvaros varētu tikt atbalstītas tādas aktivitātes, kā neformālās mācīšanās pasākumi, aktivitātes brīvā dabā, jauniešu iesaiste brīvprātīgajā darbā un žēlsirdības darbu veikšanā, fiziskās aktivitātes, starpkultūru sadraudzības veicināšana, radošas pašizpausmes, nodarbības jauniešu garīgajai un personīgajai izaugsmei un labbūtības veicināšanai, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida veicināšana, kvalitatīvas socializēšanas un brīvā laika pavadīšanas aktivitātes, starppaaudžu sadarbības veicināšana un citas.

Katrs atbalstītais projekts varēs saņemt finansējumu līdz 300 eiro apmērā, bet konkursa kopējais budžets ir 3000 eiro. Iniciatīvas var iesniegt jauniešu iniciatīvas grupas, kurās ir vismaz divi jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kā arī draudzes, klosteri un citas ar Baznīcu saistītas organizācijas. Konkursā prioritāte būs projektiem, kas pilnībā vai daļēji tiks īstenoti Caritas Jauniešu centrā Ojāra Vācieša ielā 6 k-4, Rīgā.

Lai projektu iesniegtu, jānosūta aizpildīta veidlapa ar paraksttiesīgās personas elektronisko parakstu uz e-pastu – info@caritas.lv vai pa pastu uz adresi: nodibinājums “CARITAS LATVIJA”, Mazā Pils iela 2A, Rīga LV-1050.

Konkursa komisija izvērtēs iesniegtos pieteikumus un konkursa rezultāti tiks publicēti līdz 2023. gada 14. septembrim mājas lapā www.caritas.lv. Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties, rakstot uz e-pastu info@caritas.lv vai zvanot uz tālruni 29 552 102. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti