“Dzīvības Straumes” izdod grāmatu “Uzdrīkstēties ticēt”

Izdevniecība “Dzīvības Straumes” informē, ka klajā nākusi jauna grāmata. Deivida Peina darbs “Uzdrīksties ticēt” “palīdzēs sastapties ar Tēva neapslāpējamo mīlestību”, norāda grāmatas izdevēji.

Grāmatā autors ar iedvesmu, humoru un gluži praktiskā veidā piedāvā septiņas vienkāršas atslēgas, lai mēs labāk iepazītu Dievu, kā arī aicina ik dienas apcerēt Svētos Rakstus. Septiņas atslēgas ir septiņas uzdrīkstēšanas ticēt – ticēt, ka esam mīlēti, ka mums ir piedots, ka esam atjaunoti, mīļi aicināti, sadzirdēti, piepildīti un sūtīti. Grāmatas pielikumā ir Svēto Rakstu citāti, kas sadalīti pa dažādiem tematiem, piemēram, Dieva mīlestība, Svētais Gars, miers, laulība, ciešanas, vientulība, dusmas un citiem.

Izdevēji informē, ka grāmata ir paredzēta jauniešiem, tiem, kuri nesen sākuši iepazīt Deivu, tiem, kuri vēlētos gūt jaunu impulsu attiecībās ar Viņu, kā arī Alfa kursa dalībniekiem.

Grāmatas autors D. Peins vada asociāciju CaFE (Catholic Faith Exporation – Katoliskās ticības izpēte), kas ieraksta DVD, kurus izplata draudzēs un skolās. Viņš ir atbrīvojies no narkotiku atkarības, un viņa dzīves mērķis ir sludināt vēsti par Dieva dziedinošo mīlestību.

Grāmatu var iegādāties draudžu grāmatu galdos, kristīgajā grāmatnīcā “Amnis”, kā arī zvanot Ilzei Kuršai-Briedei (29 455 267).

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti