Anetes Viļumas koncerteksāmens ”Jauchzet dem Herren”
19.maijā plkst. 20.00 Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā notiks Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Senās mūzikas nodaļas studentes Anetes Viļumas koncerteksāmens ”Jauchzet dem Herren” jeb ”Gavilējiet Kungam”. Piedalās: Anete Viļuma (soprāns), Veronika Rinkule (klavesīns, pozitīvs), Kristīne Stumbure (traversflauta), Laura Šarova (baroka vijole), Marianna Puriņa (baroka vijole), Ieva Sumeja (soprāns). Koncertā būs dzirdama itāļu, franču un vācu baroka laika mūzika no 17. un 18. gadsimta. Programmā: Klaudio Monteverdi, Luija-Nikolā Klerambo, Nikolausa Brūna un citu komponistu daiļrade.