Koncertprogramma “Muns Sorgenģeļ”
1.oktobrī pl. 20 Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā skanēs koncertprogramma “Muns Sorgenģeļ”. Septembrī un oktobrī Latgales dievnamos un Rīgā skan latgaliešu komponistu garīga un romantiska koncertprogramma “Muns Sorgenģeļ”. Latgalē dzimušās mākslinieces – ērģelniece Ilona Birģele un mecosoprāns Ilona Bagele kopā ar čellisti Initu Malnaču – veido muzikālu tiltu starp četru dažādu paaudžu
Ieeja koncertos par ziedojumiem baznīcu un ērģeļu uzturēšanai.
Koncerti notiks, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.
Koncertu organizē biedrība „Mulino dell’arte” ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un Latvijas mežu atbalstu. Koncertu Rīgā atbalsta Rīga dome.

