Home Visi notikumi Pārgājiens ar KatSat.lv

Pārgājiens ar KatSat.lv

Dosimies kopīgā mazā Svētā Jēkaba ceļa posmā no Krimuldas baznīcas līdz Ramkalniem (ap 14 km) neprecētajiem vecumā no 30 līdz 50 gadiem.
Sākumā apmeklēsim Krimuldas baznīcu un tās skaisto apkārtni. Ceļš būs ļoti daudzveidīgs – būs jāiet gan pa labu meža ceļu, gan arī daži posmi vīsies gar Gaujas krastu, kur vietām būs smilšains, kā arī viens posms iet gar lauku mājām un apstrādātiem laukiem.
Tiekamies jau drīz – šo sestdien, 13. maijā plkst. 11:15 pie Krimuldas baznīcas. 
Ja izbrauc ar sabiedrisko transportu, tad izbraukt no Rīgas Autoostas var plkst.: 9:40 ar autobusu Rīga – Ragana – Krimulda – Sigulda. No pieturas “Putniņi” būs redzama Krimuldas baznīca. Uzmanību, šajā maršrutā ir mazas ietilpības transports (16 vietas), tāpēc biļeti vēlams iegādāties laicīgi.
Gadījumā ja plāno izbraukt ar auto un ir vēlme uzņemt līdzbraucējus jautrākai kompānijai, dodiet mums ziņu, saorganizēsim.
Apģērbs un apavi: aktuālajiem laikapstākļiem un pārgājienam piemērots un ērts apģērbs un apavi.
Mugursomu vari iepriecināt ieliekot, piemēram, termosu ar siltu tēju, ūdens pudeli, kādas uzkodas un maizītes ceļam. Noderēs arī galvassega, saulesbrilles un sauļošanās krēms, lai neapdeg degungals, jo pavasara saulīte mēdz būt īpaši spēcīga. 
Noslēgums: ap plkst. 16:00 pēc kopīgām pusdienām Rāmkalnu bistro. Autobusi no pieturas “Sēnīte” ir diezgan bieži. Pietura atrodas 10 minūšu gājienā no mūsu galamērķa.
Autobaucēji uz vietas varēs vienoties, kurus auto atstās Rāmkalnos, kurus Krimuldā, jo pārgājiens nav apļveida.
(Ja būs vēlēšanās, tad Rāmkalnos būs iespēja uzkavēties ilgāk un izmantot rodeļu trasi u.c. atrakcijas.)
Pieteikšanās ir obligāta!
Rakstiet uz info@katsat.lv vai Whatsapp
Inese 29413642, Baiba 29164249
Svētceļnieka pase: lai ietu Sv. Jēkaba ceļu ir nepieciešama svētceļnieka pase, kurā naktsmāju īpašnieki iespiež savus zīmogus un reģistrē katru svētceļnieku. Tā kā mēs šoreiz iesim tikai mazu ceļa posmu, tad pase nav obligāti nepieciešama. Svētceļnieka pasē tiek vākti zīmodziņi, kas apliecina noieto ceļa gabalu.
Tie, kuriem svētceļnieka pase jau ir, paņemiet to līdzi! Tie, kuriem vēl nav un vēlas to iegūt, ir iespēja iegādāties Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē – Jēkaba ielā 9, Rīgā (atvērts katru dienu no 07.00 līdz 18.00), cena 4 EUR. Lai saņemtu pasi ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments! Vairāk informācijas par citām iespējām, kur iegādāties svētceļnieka pasi un cita informācija: https://caminolatvia.com/lv/informacija/ Pie dežuranta var iegādāties arī svētceļnieka gliemežvāku
Dalības maksa pārgājienam nav. Paņemiet līdzi naudu kopīgām pusdienām Rāmkalnos.
Ja sirdī jūtat vēlmi atbalstīt mūsu darbību finansiāli, variet veikt ziedojumu ar norādī “Pārgājiens” uz kontu LV06HABA0551038866451, Ik KatSat, Reģ. nr. 40002172220. Jau iepriekš pateicamies! 
Pasākumā var tik fotogrāfēts un filmēts katSat.lv un kustības KALNĀ publicitātes nolūkos.

Date

13.05.2023.
Expired!