Home Visi notikumi Pārgājiens Rīga-Mārupe kopā ar “Kalnā” un “KatSat”

Pārgājiens Rīga-Mārupe kopā ar “Kalnā” un “KatSat”

KatSat.lv un kustība “Kalnā” aicina pavasarīgā pārgājienā neprecētajiem. Būs iespēja satikties un iepazīties, sarunāties un smieties, kopīgi pārvarēt ceļa izaicinājumus un pabūt vietās, kas varbūt ir netālu, bet kur, iespējams, vēl nekad nav būts. 
Esam izvēlējušies mazu gabaliņu Sv.Jēkaba ceļa no Rīgas uz Mārupi. Tiekamies sestdien, 1. aprīlī plkst. 9:00 pie Rīgas Sv.Jēkaba Katedrāles. Ir arī iespēja pirms tam plkst. 8:00 piedalīties Sv.Misē. 
Dalības maksas nav. 
Noteikti nepieciešams ērts, aktuālajiem laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī ērti pārgājiena apavi.
Iesakām arī paņemt līdzi dzeramo ūdeni, kādas uzkodas, termosu ar siltu tēju/kafiju, tiem kuri to vēlas, jo pa ceļam nebūs “lielveikalu aleja”, tikai daba! Ceļa galapunktā “Mārupes kebabs” varēsim ieturēt gardas pusdienas un saņemt arī zīmodziņus savās svētceļnieka pasēs.
Svētceļnieka pasi un gliemežvāku ir iespējams iegādāties pie Rīgas Sv.Jēkaba Katedrāles dežurantes.
Pieteikšanās ŠEIT
Informācija un jautājumi: rakstot uz office@katsat.lv vai sūtot ziņu uz tālr. 29164249 (Baiba) vai 29413642 (Inese).
Šis ir kristīgs pasākums, kuru vada katoļi.
Santjago ceļš (Camino de Santiago) ir viens no populārākajiem svētceļnieku maršrutiem pasaulē. Šī ceļa galamērķis ir Sv.Jēkaba Katedrāle, kura atrodas Spānijas ziemeļu pilsētā Santiago de Compostela. Ļaudis šo ceļu veic kājām. Mēdz teikt, ka šī ceļa noiešana ir katra cilvēka individuāls izziņas, piedošanas vai veltījuma ceļš.
Kopumā Latvijas maršruts ir apmēram 562 km garš. Tas sākas Valkā, turpinās Strenčos, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Krimuldā, Carnikavā, Vecāķos un līdz Rīgai. Tālāk no Rīgas tas sadalās divos virzienos. Caur Āgenskalnu, Bieriņiem, Mārupi, Jaunmārupi, Tīreļiem, Līvbērzi, Dobeli, Tērveti līdz Augstkalnei (LT, Žagare) vai caur Salaspili, Ikšķili, Ogri, Ķegumu, Vecumniekiem, Bruknu, Bārbeli līdz Skaistkalnei (LT, Ģermanišķi).
Vairāk par Sv.Jēkaba ceļu var uzzināt šeit https://caminolatvia.com/lv/ un @caminolatvia.com
Pasākums var tikt filmēts vai fotografēts Kat.Sat.lv un kustības “Kalnā” publicitātes mērķiem. ŠEIT

Date

01.04.2023.
Expired!

Time

09:00