Home Visi notikumi Pasaules līmeņa vadītāju konference – GLS 2020

Pasaules līmeņa vadītāju konference – GLS 2020

Situācija pasaulē šogad ir mainījusi GLS norises veidu. “GLS Latvija” notiks tiešraidē online vidē 6. novembrī no pl. 14 līdz 18 un 7. novembrī no pl. 10 līdz 18. Aicinām piedalīties šajā konferencē  gan individuāli vai ar ģimenes locekļiem, gan  ar saviem draugiem, kolēģiem un paziņām, lai smeltos iedvesmu un gūtu jaunas atziņas, kas noderēs, veicot vadītāja vai to palīgu pienākumus. 

Arī šogad GLS prioritāte būs izcili, starptautiski pazīstami lektori, kas dalīsies savā pieredzē, kā gūtās atziņas īstenot dzīvē. Vienlaikus programmu bagātinās arī dažādu Latvijas vadītāju, iniciatīvu autoru, mūziķu un performances meistaru sniegums, kas piešķirs unikalitāti pasaules mēroga saturam, neliks vilties satura kvalitātes dēļ un veicinās izaugsmi vadībā. Turklāt vairāk laika nekā citkārt tiks atvēlēts iespējai tikties arī nelielās online grupās, iepazīties ar citiem vadītājiem, dalīties pieredzē, izvērtēt lektoru uzdotos jautājumus un interaktīvi iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Lai piedalītos GLS, jāiegādājas biļetes kods interneta platformā www.bezrindas.lv. Viens kods būs derīgs vienai ierīcei! Viena dalībnieka dalības maksa – 55 eiro. Draugu biļete, kas ļauj piedalīties līdz desmit cilvēkiem, maksā 335 eiro. Juridiskām personām (uzņēmumiem, nodibinājumiem, biedrībām, reliģiskām organizācijām) ir iespēja iegādāties korporatīvās biļetes (3 līdz 10 dalībnieki – 350 eiro  (11+ dalībnieki) – 500 eiro). Aktuālā informācija FacebookTwitterInstagram Jautājumu gadījumā rakstiet: info@glslatvija.lv

Pēdējā nedēļā dalības maksa tiks palielināta – individuāli par 10 eiro, juridiski – 30 eiro.

50 cilvēkiem ir ekskluzīva iespēja piedalīties GLS arī klātienē (Mārupes ielā 14, Rīgā)! Priekšroka tiks dota tiem, kuri biļetes iegādājušies jau pagājušajā gadā. Dalības maksa klātienē – 99 eiro. Aicinām pieteikties līdz 26. oktobrim.

Date

06. - 07.11.2020.
Expired!