Jauns mūzikas albums

Klajā nācis mūziķes Ligitas Kursišas – Patašas jaunais garīgo dziesmu albums “Dzīvot no mīlas. Living on love“. Tas ir autores 8. garīgās mūzikas albums no sērijas “Ligita un draugi”.

Ar savu skaisto un izjusto dziedājumu šo albumu bagātinājuši un kopā ar Ligitu iedziedājuši – Liepājas bīskaps Vilhelms Lapelis, Svētā Pāvila Pirmā Vientuļnieka (paulīniešu) ordeņa mūks Mariušs Malkinskis, Saldus, Lēnu, Ezeres un Silaiņu draudžu prāvests Andrejs Mediņš, Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelāns, Laterāna Pontifikālās Universitātes filiāļu RTI un RARZI docētājs, priesteris Andris Kravalis un dziedātājs Ingemars Pālēns.

Ģitāras virtuozais skanējums izskan Konstantīna Vaivoda pavadījumā, savukārt Aleksandrs Tamans emocionāli nospēlē perkusijas, bet Ivars Švalbe iepriecina klausītājus ar starpspēlēs skanošo klarnetes samtaino tembru.

Ligitas melodiskās balādes mūziķis un aranžētājs Atis Auzāns ietērpa skaistos, romantiskos pavadījumos, kas klausītāju aizved miera, klusu pārdomu un piedošanas noskaņā.

Albumā “Dzīvot no mīlas. Living on love” dziesmas skan dažādās valodās. Izpildītāji un autore ir paļāvības pilni, ka tas sekmēs kopību un lūgšanas vienību dažādu tautību ļaužu sirdīs, kad jaunais albums aizceļos uz kādu citu pasaules valsti…

Aizkustina vārdi, kas lasāmi diska vāciņa atvērumā – No mūsu sirdīm uz jūsu sirdīm! Varbūt tāpēc, ka tas ir tik vienkārši, bet tai pat laikā mazliet neparasti mūsdienu nevaļīgajai pasaulei – saņemt dāvanu priekš sirds
 

L. Kursišas – Patašas stāstīto
apkopojis LRKB Informācijas centrs

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti