Alfa kurss Rīgas Katoļu ģimnāzijā

Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu draudze uzsāk sesto pēc kārtas Alfa kursu. T. Krišjāņa Damberga vadībā uzsākām Alfa kursu rīkošanu mūsu draudzē 2007.gada vasarā. Alfa kursi ir ieguvuši plašu popularitāti pasaulē un ir praksē pierādījuši sevi kā efektīvu evaņģelizācijas metodi, ko izmanto visu konfesiju kristieši. Arī katoļu baznīcā šie kursi ir ieguvuši plašu popularitāti. Piemēram, Francijā Alfa kursi tiek rīkoti divās trešdaļās katoļu diecēžu. Kursi pamatā ir paredzēti cilvēkiem, kas ir ārpus baznīcas, kā arī kristiešiem, kas vēlas padziļināt un nostiprināt savu ticību.

Mūsu draudzes rīkotajos Alfa kursos parasti piedalās cilvēki, kas meklē jēgu un piepildījumu savai dzīvei, kas vēlas sagatavoties sakramentu (Kristības, Iestiprināšanas u.c.) pieņemšanai baznīcā, kā arī praktizējoši kristieši. Kursu ilgums ir 10 nedēļas, tiekoties reizi nedēļā – trešdienās. Kursu laikā ir paredzēta arī izbraukuma nedēļas nogale, kuras laikā ir iespējams pavadīt laiku klusumā, prom no dzīves steigas un problēmām. Tieši nedēļas nogale kursu dalībniekiem parasti paliek atmiņā kā gaišākais notikums. Kursi sāksies 28.janvārī Rīgas Katoļu ģimnāzijā, plkst. 19.00. Informācija un pieteikšanās pa tālr. 29274558 (Kaspars). 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti