Rīgas Garīgais Seminārs uzvar starpsemināru turnīrā volejbolā

Uz Viļņu 8 vīru sastāvā, garīgā tēva vadībā devāmies jau piektdien, lai varētu iepazīties ar vietu, kur notiks turnīrs un sagatavotos spēlei.
Sestdien turnīrs iesākās ar kopīgu Sv.Misi. Pēc tam sportisti devās uz sporta zāli. Turnīru atklāja Viļņas semināra rektors Židrunas ar simbolisku servi.

Rīgas semināra komanda mačus uzsāka veiksmīgi. Divos setos pārliecinoši tika uzveiktas Telšu un Kauņas semināru izlases, bet pēc tam piedzīvots zaudējums līdzīgā spēlē Viļņas semināristiem. Pēc šīm spēlēm, semināristi devās pusdienu pārtraukumā, lai atpūstos un gatavotos finālam.

Tā sauktajā “mazajā” finālā par trešo vietu cīnījās Kauņas un Telšu semināristi, kur pārliecinoši uzvarēja Telši. Lielajā finālā par pirmo vietu atkal tikās Viļņas un Rīgas semināristi.

Izjutām lielu atbildību un spriedzi, jo ļoti gribējām uzvarēt. Fināla spēlē 2 setu vietā bija jāspēlē 3 – tātad būs vēl grūtāk. Tika pardomāta taktika. Viens otru uzmundrinājām, arī garīgtēvs pateica pāris vārdus. Mēs atcerējāmies, kā pagājušogad no Rīgas pirmā vieta aizceļoja uz Viļņu,šoreiz gribējām nospēlēt labāk. Šādā noskaņā arī devāmies uz laukuma.

Pirmo setu diezgan parliecinoši vinnējām – 1:0 mūsējo labā. Otro setu atkal vinnējām – 2:0. Uzvara jau likās tik tuvu. Trešā setā Viļņas semināristi saņēmās un ļoti līdzīgā spēlē ar 26:24 uzvarēja – 2:1. Tas nozīmē, ka jāspēlē ceturtais sets… Pirms došanās laukumā atkal visi kopā pārspriedām taktiskās lietas, uzmundrinājām viens otru un palūgušies devāmies laukumā pēc uzvaras! Ceturtais sets pagāja ļoti spraigā spēlē un Rīgas komanda ļoti pārliecinoši ar 10 punktu starpību pārspēja Viļņas semināristus – 3:1! Pēc rezultāta 22:11 Rīgas labā, Viļņas semināristi vēl paņēma minūtes pārtraukumu, bet tas viņiem nepalīdzēja lauzt spēles gaitu – atspēlēties viņi vairs nevarēja un mēs svinējām sengaidītu uzvaru!

Uzvaras iemesli ir vairāki: pirmkārt, mūsu komanda bija ļoti vienota un saliedēta. Otrkārt, mums bija skaidri zināma taktika, un uz laukuma bija zināms, kas notiks un kā jāspēlē. Treškārt, šoreiz mēs vairāk gribējām uzvarēt nekā pārējie, un, kā zināms, kas stiprāk grib – tam arī tiek.

Tātad pateicoties visām šīm lietām plus vēl lūgšanām, kauss un diploms ceļo uz Rīgas Garīgo semināru!

 

Rīgas garīgā semināra sporta ministrs.
Foto autori: P.Skudra
A.Līcis

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti