“Atvērto durvju diena II” Rīgas Teoloģijas institūta būvobjektā

Laterāna Pontifikālās Universitātes filiāle Rīgas Teoloģijas institūts projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Rīgas Teoloģijas institūta ēkās Katoļu ielā 16 un Katoļu ielā 18, Rīgā” Projekta līgums: KPFI-3/13 ietvaros rīko sabiedrības informēšanas pasākumu „ATVĒRTO DURVJU DIENA II” 2011. gada 6. maijā plkst. 11.00 Rīgas Teoloģijas institūta ēkās Katoļu ielā 16 un Katoļu ielā 18, Rīgā.

2010. gada 16. septembrī Vides ministrija, Vides investīciju fonds un Rīgas LPU filiāle Rīgas Teoloģijas institūts parakstīja līgumu par projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Rīgas Teoloģijas institūta ēkās Katoļu ielā 16 un Katoļu ielā 18, Rīgā ” īstenošanu.

2011. gada 14. janvārī tika parakstīts līgums ar SIA „Modulors” par būvniecības darbu veikšanu un 2011. gada 4. februāri saņemta būvatļauja, objektā uzsākti būvdarbi.

Šo aktivitāšu ietvaros Laterāna Pontifikālās Universitātes filiāle Rīgas Teoloģijas institūts aicina interesentus ierasties uz objekta atvērto durvju dienu, kuras laikā ikvienam apmeklētājam būvnieku pavadībā būs iespēja doties nelielā ekskursijā pa būvobjektu, saņemt informāciju par paveiktajiem un plānotajiem darbiem. Kā arī apmeklētāji saņems izdales materiālus ar vispārējo informāciju par projektu un tā ietvaros sasniedzamajiem rezultātiem.

Aicinām pieteikt Jūsu dalību atvērto durvju dienā līdz 2011. gada 5. maijam, sūtot uz e-pastu: jelena.ricko@gmail.com.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Adventa rekolekcijas

Rekolekcijas: “Dievs nevar būt par Tēvu nevienam, kam Baznīca nav par māti” (Sv. Ciprians). Kas ir Baznīca? Vai ārpus Baznīcas ir iespējama

Lasīt vairāk »