Iespēja pieteikties Pasaules Jauniešu dienām Madridē – līdz 10 jūnijam

Pasaules Jauniešu dienas ir unikāla iespēja būt kopā ar tūkstošiem citu jauniešu no dažādām valstīm un kontinentiem, dalīties tuvākmīlestībā un savstarpējā pieredzē. Tas ir laiks garīgajai izaugsmei, Dieva sastapšanai lūgšanā, mūzikā, sarunā… tik dažādi. Šis notikums ir aizraujošs Dieva mīlestības piedzīvojums, caur kuru varam darīt zināmu Kristus vēsti jauniešiem visā pasaulē, stiprināt savu ticību un izdzīvot to starptautiskā un starpkonfesionālā vidē.

Piesakoties šobrīd, ir iespēja doties uz Madridi pa Latvijas diecēžu ceļu, kas ietver sagatavošanās nedēļu Navarrā, apmēram 400 km no Madrides, Spānijas ziemeļu daļā pie Francijas robežas. Tur no 11. – 15. augustam sagatavošanās nedēļas dalībniekiem būs iespēja doties svētceļojumā uz pili, kurā dzīvojis Sv. Francisks Ksaverijs, iepazīt Santajago ceļu, apgūt spāņu dejas, pārrunāt sev svarīgus jautājumus ar jauniešiem no citām valstīm, lūgties Svētajā Misē Pamplonas galavenājā laukumā un vēl daudz ko citu.
Līdz šim savu dalību Madrides PJD pieteikuši apmēram 240 Latvijas jaunieši. Ja arī Tu vēlies piedalīties šajā piedzīvojumā, līdz 10. jūnijam raksti Vidzemes Katoļu jauniešu centram uz e-pastu: madride2011@gmail.com vai piesakies mājas lapā www.pjdmadride.lv!
Jau 11. jūnija visi Pasaules Jauniešu dienu dalībnieki no Latvijas būs aicināti piedalīties Gaismas ceļā pa Vecrīgu, kas sāksies pl. 19.00 pie Sv. Jēkaba katedrāles. Tam sekos iepazīšanās tikšanās Rīgā, Klostera ielā 4, kuras laikā varēs noskaidrot praktiskus jautājumus.
Vidzemes Katoļu jauniešu centrs

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti