“Chemin Neuf” aicina uz jauniešu festivālu Francijā

Kopiena “Chemin Neuf” aicina 18 līdz 30 gadus vecus jauniešus pieteikt savu dalību nu jau par tradīciju kļuvušajam starptautiskajam jauniešu festivālam, kas no 3. līdz 10. augustam notiks Otkombas abatijā Francijā. Iepriekšējos gados piedalīšanos šajā festivālā jaunieši salīdzināja ar paradīzē pavadītu laiku, jo tik piepildīta un pilnvērtīga bija šī garīgās un fiziskās atpūtas nedēļa. Ne velti šim starptautiskajam jauniešu festivālam dots nosaukums “Welcome to Paradise”.

Kalnu ieskautā 13. gadsimta abatija gleznainā Buržē ezera krasta ir īstā vieta, lai jauniešiem piedāvātu dinamisku festivāla programmu, kas tiem neļauj ne mirkli garlaikoties un dod iespēju veidot dziļākas personīgas attiecības ar Kristu. “Welcome to Paradise” unikālais programmas piedāvājums festivāla dalībniekiem ļauj izvēlēties, ar ko viņi vēlas nodarboties. Katras festivāla dienas centrālie notikumi būs ikdienas lūgšanu laiki, kopējās tikšanās, Sv. Mises, kā arī slavēšanas un pielūgsmes koncerti. Līdzās tiem paši jaunieši varēs izvēlēties kādu no 30 dažādām darba grupām ar izciliem pasniedzējiem, garīgajiem, biznesa un politikas līderiem par dažādām tēmām vai arī kādu no 18 dažādiem sporta veidiem, sākot ar ūdensslēpošanu, kanoe, pārgājieniem kalnos un beidzot ar regbiju, futbolu un riteņbraukšanu.

Izbraukšana no Latvijas ar autobusu paredzēta 1. augustā, atgriešanās – 12. augustā, pa ceļam apskatot Berlīni un Prāgu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, rakstiet uz e-pastu latvija@chemin-neuf.org vai zvaniet pa tālruņiem 27087595, 27008314.

Festivāla reklāmas video, kas veidots kā veltījums Pāvesta Franciska “Evangelii Gaudium”:https://www.youtube.com/watch?v=YQgo2fi11OY

Nils Jansons, “Chemin Neuf”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti