Madonas katoļu draudze pavasara sezonu atklāj ar volejbola spēli un laivu izbraucienu

Ceturtdien, 1. maijā, Madonas katoļu draudzes drosmīgākie locekļi devās laivu braucienā pa Aiviekstes upi. Laivu brauciens sākotnēji bija ieplānots divu dienu garumā ar nakšņošanu teltīs, tomēr, lai izvairītos no prognozētās salnas piedzīvošanas naktī, laivotāji devās vienas dienas izbraucienā. Kopā braucienā devās trīs laivas, kas mēroja nedaudz vairāk nekā 10 kilometrus garo ceļu no Švāna tilta līdz Meirānu tiltam.
Pa ceļam laivotāji piestāja pie Madonas domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera, kurš cienāja ar speķi un parādīja aitucūkas. Pēcpusdienā braucējus izmērcēja lietus, bet citādi ceļojums patika, pat izskanēja jautājums – kad plānots nākamais laivu brauciens.

3. maijā Madonas novadā, sporta bāzē “Smeceres sils” Madonas katoļu draudzes komanda atklāja pludmales volejbola sezonu.
Madonas katoļu draudzes locekļi ar volejbolu nodarbojas jau ilgāku laiku, un ik gadu notiek volejbola mači ar citu konfesiju draudzēm. Šoreiz pirmo reizi notika starptautisks volejbola mačs, jo madoniešiem pretī stājās Opus Dei komanda, kurā spēlētāji bija no Spānijas, Argentīnas, Gvatemalas un Francijas. Spēlē uzvarēja mājinieki – madonieši.
Madonas draudzes volejbola komandu veido tie draudzes locekļi, kurus šis sporta veids interesē. Lielākā daļa nav profesionāli sportisti. Spēlēs piedalās tie, kuriem tobrīd ir iespēja uz spēli tikt, stāsta volejbolisti un apgalvo, ka tas ir tikai sezonas sākums. Noteikti būs arī citas spēles.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti