Rekolekciju mājas

Ir iespēja individuāli vai ģimenēs izdzīvot personiskas rekolekcijas vai laiku vienatnē Lietuvā, “Betlēmes” māsu klosterī. Pieteikšanās nepieciešama savlaicīgi.
Adrese: Aušrines Marijas Vienuolynas
Paparčiai, Kaišiadoriu r. LT-4233
Tālrunis:  0037068717970

Rīgas klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku māja piedāvā iespēju vecākiem, kuru bērni ārstējas slimnīcā, nakšņot un atpūsties, pavadīt laiku mājīgā atmosfērā, saņemt psihologa, kapelāna, sociālā darbinieka un sociālā pedagoga palīdzību, pagatavot pusdienas un vakariņas, nomazgāties dušā. Papildu informācija www.vecakumaja.lv vai pa tālr. 28355353.

Biedrība „Kalna svētību kopiena” Bruknā piedāvā atkarību dziedināšanas programmu ar darba un lūgšanu terapiju, psiholoģisku palīdzību, iespēju izdzīvot kopienas dzīvi, kā arī telpu īri rekolekcijām, semināriem, kāzu un citu pasākumu organizēšanai. Ir pieejama pirts un iespēja pieteikt ekskursijas Bruknas muižā. Informācija: +371 25619979 (Inga), +371 26411090 (pr. A. Mediņš), www.bruknaskopiena.lv

Rekolekciju mājā ir 5 vienvietīgas, 2 divvietīgas istabas un matrači. Mājā ir kapela (lūgšanu telpa), darbistaba, sarunu istaba, 2 telpas grupu darbam, virtuve, dušas, vanna un sanitārie mezgli. Ap māju ir skaists dārzs, un tā atrodas Mārupes klusā rajonā. Te iespējams pavadīt pārdomu laiku pirms svarīgiem dzīves notikumiem – laulībām, aicinājuma izšķiršanai, studiju nozares izvēlei u.c. Šajā laikā iespējams piedalīties māsu lūgšanu dzīvē, ikdienas darbos, pastāv arī sarunu iespējas. Rekolekciju māju var izmantot dažādas Kristum ticīgo grupas un kustības, piesakoties un rezervējot savu uzturēšanos: 26177063 (pl. 9.00-18.00). Informācija: www.betanija-op.lv.

Māja ir pieejama draudžu, kopienu, kustību un kongregāciju rekolekciju un nedēļas nogalēm. Mājā ir kapela ar Vissvētāko Sakramentu, divas virtuves, gultas nakšņošanai. Informācija un pieteikšanās pa tālr. 26321222 (Iluta). Mājas adrese ir Dzintari, Saules ielā 9.

Māsu kalpoņu klosterī Ķīpsalā (Rīga, Enkura iela 9) ir iespēja izdzīvot individuālas rekolekcijas (nedēļas nogali klusumā), kā arī 5 dienu klusuma rekolekcijas ar garīgo vadību mazā grupā (8 cilvēki). Tā kā vietu skaits ir ierobežots, rekolekcijām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās (lūdzu rakstīt uz e-pastu: kalpones@gmail.com).

Liepājas iela 6, mob. 26770342, 29857920

Māja ir pieejama draudžu, kopienu, kustību un kongregāciju rekolekcijām un nedēļas nogalēm. Mājā ir iespēja individuāli pavadīt laiku klusumā. Ir iespējams sarunāt naktsmājas arī tiem, kuri dodas atpūtas braucienos.

Sievietes, kuras kādu laiku vēlas pavadīt klusumā un lūgšanā, var braukt uz Betānijas dominikāņu māsu misijas punktu Aglonā. Pieteikties var, zvanot māsai Nellijai (mob. 26324123), informācija mājaslapā: http://www.betanija-op.lv/. Uzturēšanās Aglonas misiju punktā ir par ziedojumu 5 eiro par diennakti (naktsmājas un ēdināšana).

Māja atrodas lauku apvidū netālu no Sarkaņu Vissv. Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas katoļu baznīcas, kas jau vairākus gadsimtus kalpo kā svētceļojumu vieta. Šobrīd ir pieejamas divas labiekārtotas mājas. Vienā mājā ir 10 vienvietīgas istabas ar sanitārajiem mezgliem katrā istabiņā, kapela ar Vissv. Sakramentu, virtuve, ēdamzāle un konferenču zāle. Otrā mājā ir 8 istabiņas ar divām gultām un izlietni katrā, virtuvi, ēdamzāli un konferenču zāli. Iespēja izdzīvot klusuma rekolekcijas draudzēm, dažādām kristīgajām kopienām, gan grupās, gan individuāli pavadot laiku klusumā un lūgšanā. Informācija un pieteikšanās: +371 26171746 (pr. Rolands Abrickis).

Adrese: Klostera iela 5/7, Rīga
Mob.tālr. +371 29497000 (pr. Andris Kravalis), e-pasts: info@gimenesmaja.com
http://gimenesmaja.com, Facebook: gimenes.maja, Twitter: @klostera5un7

“Svētās Ģimenes māja” ir daudzfunkcionāls ģimenes centrs, kura mērķis ir sniegt garīgu, sociālu, psiholoģisku un izglītojošu atbalstu ģimenēm visplašākajā nozīmē – bērniem, jauniešiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un senioriem, integrējot sabiedrībā kristīgās vērtības. 

Adrese: Marijas iela 16-119 (Upīša pasāža), Rīga
https://vienotibasmaja.wordpress.com, Facebook:  vienotibasmaja

Vienotības māja Rīgā ir izveidota ar domu veicināt kristīgo konfesiju vienotību. Šeit kopā sanākt ir aicināts ikviens kristietis, lai dalītos ar citiem ticībā, iepazītu vēstures un tagadnes notikumus, kā arī citas baznīcas kultūras un tradīcijas, iesaistīties diskusijās par vienojošo un atšķirīgu, lai kopīgi augtu ticībā.

Adrese: Jelgavas iela 6/8, Subate, Ilūkstes nov., LV-5471
Tālr. +371 65462517

Iestādē tiek sniegti ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi, galvenokārt veciem ļaudīm ar kustību traucējumiem.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Nuntiae

Ancillae Sacratissimi Cordis Jesu – Nuntiae Mariae Vissvētākās Jēzus Sirds kalpoņu – Marijas sūtņu sekulārinstitūts ir Svētā Krēsla jurisdikcijai pakļauts

Lasīt vairāk »