Svētīgajam Alvaro del Portiljo veltīta konference

27. septembrī Madridē par svētīgo izsludinās šajā pilsētā tieši pirms 100 gadiem dzimušo Alvaro del Portiljo. Viņš bija uzticīgs svētā Jāņa Pāvila II palīgs un neatsverams Opus Dei dibinātāja, svētā Hosemarijas Eskrivas, atbalsts un pēctecis.
Lai Latvijas sabiedrību plašāk iepazīstinātu ar jauno svētīgo, kurš iedvesa mieru un prieku daudzu cilvēku sirdīs un bija jaunās evaņģelizācijas celmlauzis arī Baltijas valstīs, Opus Dei preses birojs Rīgā sadarbībā ar RARZI un Sv. Jēkaba katedrāli 2014.gada 30. oktobrī organizē informatīvu konferenci un pateicības Svēto Misi.
Programma:
17:20 -18:45 Informatīvā konference „Eiropas garīgā atdzimšana svētīgā Alvaro del Portiljo rakstos un dzīvē” RARZI telpās (Mazā Pils ielā 2a, Sv. Akvīnas Toma zālē).
Romas Svētā Krusta pontifikālās universitātes Baznīcas vēstures departamenta profesors Karlo Piopi lasīs referātu „Alvaro del Portiljo un 20. gs. Baznīca” (itāļu valodā ar prezentāciju latviešu valodā).
Tallinas diecēzes apustuliskais administrators, monsinjors Filips Žurdāns lasīs referātu „Jaunā evaņģelizācija: skatījums uz 21.gs. izaicinājumiem svētīgā Alvaro del Portiljo piemēra un mācības gaismā” (krievu valodā ar prezentāciju latviešu valodā).
Ieeja brīva.
19:00 Pateicības Svētā Mise Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē. Celebrēs Tallinas diecēzes apustuliskais administrators, bīskaps Filips Žurdāns.
Aicināti visi interesenti!
Kontaktinformācijai: Manuels Fernandezs, manuels.fernandezs@lu.lv, talr: 26253625.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Liturģija

Adorācija [lat. adoratio ‘godināšana’] – visaugstākā goda atdošana, kas pienākas tikai Dievam: liturģijā un paraliturģijā parasti ir saistīta ar Euharistiju

Lasīt vairāk »