Jauni nomināti Rīgas arhidiecēzē un Liepājas diecēzē

Septembra nogalē Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins izsnieguši jaunus nominātus vairākiem priesteriem.

Priesteris Ilmārs Tolstovs, kurš līdz šim paralēli studijām Ļubļinas Katoļu universitātē pildīja vikāra pienākumus Valmieras Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas draudzē, ir iecelts par Rīgas Garīgā semināra inspektoru. Priesteris Pāvils Kamola, kurš līdz šim bija Gulbenes katoļu draudzes prāvests, ir iecelts par Madonas draudzes prāvestu. Bet viņa vietā Gulbenē prāvests turpmāk būs priesteris Andžejs Stoklosa, kas līdz šim prāvesta pienākumus pildīja Pļaviņu draudzē.

Priesteris Pēteris Alusiks ir atbrīvots no Rīgas Kristus Karaļa draudzes viceprāvesta pienākumiem un iecelts par Pļaviņu draudzes prāvestu. Savukārt līdzšinējais Aizkraukles, Iršu, Kokneses, Skrīveru un Vecbebru draudzes vikārs priesteris Pēteris Skudra turpmāk būs Rīgas Kristus Karaļa draudzes vikārs un Vidzemes Katoļu jauniešu centra kapelāns. Viņa pienākumos ietilps arī sadarbība ar Radio Marija un Katoļu mediju centru.

Grieķu katoļu priesteris Romans Sapužaks ir iecelts par Rīgas Mūsu Kunga Jēzus Kristus Apskaidrošanās grieķu katoļu draudzes prāvestu. Turpmāk Rīgas Sāpju Dievmātes draudzē kā vikārs kalpos priesteris Vladimirs Timošenko no Maskavas arhidiecēzes.

Liepājas diecēzē izmaiņas skārušas trīs priesterus. Priesteris Valdis Drīksna, kurš līdz šim apkalpoja Talsu, Kandavas, Rojas un Dundagas draudzi, ir devies studijās uz Poliju, tāpēc turpmāk priesteris Vjačeslavs Bogdanovs būs ne tikai Kuldīgas, Lēnu un Skrundas, bet arī Talsu, Kandavas, Rojas un Dundagas draudzes administrators. Turklāt turpmāk Talsu, Kandavas, Rojas un Dundagas draudzi apkalpos arī priesteris Arnis Sulejmanovs. 

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti