Aicina aizpildīt aptauju par draudžu aktuālo dziesmu repertuāru

Ērģelniekus, koru diriģentus un draudzes mūzikas dzīves organizētājus aicina aizpildīt aptauju par Latvijas katoļu draudzēs (ne koros) dziedāto dziesmu repertuāru. Aptauja tiek sastādīta ar mērķi izveidot jaunāko, aktuālāko un iespējami aptverošāko dziesmu tekstu un vienbalsīgu melodiju krājumu dziedāšanai draudzēs. Aptauju iniciēja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs un Sv. Jēkaba katedrāles administrators pr. Pauls Kļaviņš, šo darbu deleģējot Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Muzikoloģijas katedras docentei Dr. art. Jūlijai Jonānei.

Viņa informē, ka aptauja var aizņemt aptuveni pusstundu. Jautājumi izveidoti, balstoties uz Latvijā izdotiem un/vai izplatītiem dziesmu krājumiem, t.sk. Slavējiet Kungu (ar M. Celminska apkopotām dziesmām), Slavēsim Kungu, Visa zeme Kungam dzied, Dievs aicina, Rožu kronis, Dziedāsim Tam Kungam, Tavā Patvērumā, trīs L. Kursišas-Patašas krājumi, Tezē u.c.

Aptauja pieejama divos google dokumentos: https://goo.gl/EdFWAz un https://goo.gl/rvV7yA un būs pieejama līdz septembra beigām.

Aicinām ērģelniekus, koru diriģentus un draudzes mūzikas dzīves organizētājus atsaukties un šo informāciju nodot citiem saviem kolēģiem, lai tādējādi aptaujas rezultāti būtu pēc iespējas aptverošāki.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti