Lūgšanu tikšanās Aglonā

Aglonas bazilikā piektdien, 2017.gada 25.augustā, notiks kārtēja lūgšanu tikšanās, uz kuru aicina vairāku Latgales draudžu jaunieši. 

 

Lūgšanu tikšanās sāksies plkst. 20:00 ar sadraudzību, iepazīšanos Aglonas bazilikas klostera ēdamzālē. Pēc tam sekos priestera Jura Skutela vadīta lekcija. No plkst. 21:30 Aglonas bazilikā būs grēksūdzes iespēja, plkst. 22:00 Sv.Mise, kurā piedalīsies arī Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu draudzes bērnu un jauniešu koris “Deo Gratias”. 

 

Pēc Sv.Mises notiks slavēšana, kuru vadīs Peipiņu draudzes jaunieši. Dienas noslēgumā Kompletorijs ar kokles skaņām. Pēc pusnakts uz adorāciju ar klusuma brīžiem, dziesmām un apcerēm aicina Izvaltas draudzes jaunieši.

 

Nakts adorācija turpināsies līdz pat rītam. Lūgšanu tikšanās noslēgsies ar Sv.Misi plkst. 7:00.Pārtraukumos dalībniekiem būs iespēja savstarpējai sadraudzībai pie tējas krūzes un līdzi paņemtajiem cienastiem.

 

Lūgšanu tikšanās dalībniekiem ir iespēja iepriekš pieteikt gultasvietu un nakšņot bazilikas klostera telpās. Elektroniskā naktsmītņu pieteikšanās veidlapa.

 

Aglonas bazilikā kopš 2016.gada sākuma pēc priestera Jura Skutela iniciatīvas tika aizsāktas organizētas nakts adorācijas jauniešiem. Šogad Lūgšanu tikšanās dalībnieki tikās ne tikai Aglonas bazilikā uz kopīgām lūgšanām, bet arī devās viens pie otra ciemos – maija beigās uz Krāslavu, jūnijā – uz Izvaltu, jūlijā un augustā – uz Peipiņiem. Vasaras izskaņā, lai labāk sagatavotos jaunajam mācību vai studiju gadam, atkal notiek kopīga tikšanās Aglonā.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti