OASIS Latvija ziemas sesija Aglonā

Pāvests, savā vizītē Baltijas valstīs, tiekoties ar jauniešiem Viļņā savas uzrunas noslēgumā teica: “Nebaidieties uzticēties Jēzum un pievērsties Viņa ceļam, Viņa Evaņģēlijam. Viņš jūsu dzīves laivu nekad neatstās. (…) Daudzi gribēs iekarot jūsu sirdis, aizaudzēt jūsu ilgu tīrumus ar nezālēm. Taču galu galā, ja atdosim savas dzīves Kungam, uzvaru vienmēr gūs labais kviešu grauds.”
Skolēnu brīvlaikā, no 28. decembra – 1. janvārim, norisināsies kristīgs jauniešu pasākums OĀZE (Oasis). OĀZE ir  evaņģelizācijas pasākums jauniešiem vecumā no 14 – 18 gadiem, kas notiek skolēnu brīvlaikos, un Latvijā tā norisinās jau sesto gadu. Tas ir Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas atzars jauniešiem. OĀZE – tā ir iespēja jaunietim pavadīt nedēļu kristīgā vidē, kur valda mīlestības un pieņemšanas gaisotne. Dienas programma sastāv no vairākiem punktiem: rīta rosme, lūgšana ar psalmiem, slavēšana, lekcijas par dažādām tēmām, Svētā Mise, aktīvā atpūta un meistarklases, vakara programmas – sadraudzības un lūgšanu vakari.
Ziemas Oāze notiek no 28. decembra – 1. janvārim, Aglonas internātvidusskolā, Jaunaglonā un šīs Oāzes tēma ir ŠĶĪSTĪBA.
Aicinām jauniešus ņemt dalību pasākumā, vērtīgi pavadīt ziemas brīvlaiku un sagaidīt Jauno Gadu kopā ar mums.
 
Sīkāku informāciju var saņemt zvanot OASIS Latvija ziemas sesijas vadītājai Lindai Pūdānei: 29354095 vai atbildot uz šo e-pastu.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti