Piedalies Adventa un Ziemassvētku noskaņu fotokonkursā!

Ar priekpilnās Ziemsvētku dziesmas “Pošam visu greznā rotā” vārdiem Baznīcu nakts misija aicina piedalīties Ziemsvētku laika foto konkursā. Piedalīties un iesūtīt savas fotogrāfijas līdz 31. decembrim ir aicinātas Latvijas dievnamu draudzes un ikviens, kam prieku sagādā dalīties ar fotokameras objektīvā tverto Ziemsvētku rotas skaistumu baznīcā.

Adventa vainags, Ziemsvētku egle un Betlēmes stallītis ar Jēzus bērniņa dzimšanas ainu ir rota, kas ikvienam dievnamā atnākušajam vēsta par Kristus dzimšanas svētku tuvumu un Dieva mīlestību uz cilvēci. Ziemsvētku foto konkursa mērķis ir dalīties ar Adventa un Ziemsvētku gaišumu un prieku, kā arī kopīgi rādīt un skatīt Ziemsvētku rotas daudzveidību Latvijas baznīcās.

Lai piedalītos konkursā, līdz 31. decembrim jānosūta labas kvalitātes fotogrāfijas trīs nominācijās – Adventa vainags, Ziemsvētku egle un/vai Betlēmes aina – uz e-pastu: baznicu.nakts@gmail.com. Fotogrāfijas nosaukumā lūgums norādīt dievnamu, kurā Ziemsvētku rota fotogrāfēta. Savukārt epastā savu vārdu, uzvārdu un foto uzņemšanas datumu.Konkursā iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas Baznīcu nakts facebook un instagram sociālo mediju profilos. 2. janvārī sāksies skatītāju balsojums, kas noslēgsies 6. janvārī – Epifānijas dienā. Trīs fotogrāfijas (viena no katras nominācijas), kurām būs visvairāk “patīk” atzīmju, saņems pārsteiguma balvas – 2019. gada kalendārus – no Baznīcu nakts misijas.

Jurģis Klotiņš, Baznīcu nakts misijas vadītājs

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti