Reģionos dalīsies idejās par Baznīcu nakts norisi un iespējām

Gatavojoties pasākumam “Baznīcu nakts”, kas šogad norisināsies 7. jūnijā ar vienojošu tēmu “Draudzība”, Baznīcu nakts organizētāji aicina Latvijas kristīgās draudzes uz tikšanām, kas februārī un martā notiks dažādos Latvijas reģionos. Uz tikšanām ir aicināti draudžu garīdznieki un koordinatori, kas līdz šim ir organizējuši pasākumu savā draudzē, kā arī tie, kas vēlas iesaistīties pasākuma organizēšanā draudzē. Tikšanās laikā tiks pārrunātas Baznīcu nakts misijas iespējas, saturiskais piepildījums un organizatoriski jautājumi.

Pasākuma organizatori skaidro, ka jau piecus gadus Baznīcu nakts ir norisinājusies vispirms Rīgā, bet pēc tam arī visā Latvijā, bet ir pienācis laiks refleksijai un pārdomām par to, kā pasākums ir norisinājies līdz šim un kā to attīstīt tālāk. Ir svarīgi pārdomāt idejas, kā veidot nakts norisi tā, lai mūsdienu cilvēks labāk saskatītu skaisto un vērtīgo, ko var piedāvāt kristīgā draudze, uzskata Baznīcu nakts misijas pārstāvji.

Tikšanās vadīs Baznīcu nakts misijas vadītājs Jurģis Klotiņš. Uz tām aicināti tuvākās apkārtnes kristīgo draudžu pārstāvji. Lai piedalītos tikšanās reizē, ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu:baznicu.nakts@gmail.com.Pieteikumā jānorāda tikšanās vieta, kā arī draudze un dalībnieku skaits.

Aizvadītā gada novembrī tikšanās notika Rīgā, bet tuvākā tikšanās notiks jau rīt, 17. februārī, pl. 15 Ogres Trīssvienības baptistu baznīcā. Februārī plānota vēl viena tikšanās – 22. februārī pl. 18 Cēsu Svētā Jāņa luterāņu baznīcas namā. Martā ar Baznīcu nakti saistīti jautājumi tiks pārrunāti vēl četrās Latvijas pilsētās. 3. martā pl. 16 tikšanās notiks Talsu luterāņu baznīcas draudzes namā, 9. martā pl. 16 Madonas Diakonijas centrā ‘’Baltā ūdensroze’’, 10. martā pl. 15 Balvu luterāņu baznīcas draudzes namā, savukārt 23. martā pl. 16 Neretas luterāņu baznīcas draudzes namā.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti