Aglonas bazilikā Lielajā gavēnī notiks iekšējās lūgšanas skola

Ir sācies Lielais gavēnis, un Aglonas bazilikas draudze aicina šo laiku pavadīt vērtīgi, kā vienu no iespējām piedāvājot iekšējās lūgšanas skolu. Iekšējās lūgšanas skolas nodarbības, sākot ar 9. martu, notiks katru sestdienu no pl. 9 līdz 11.30. Kopumā plānotas sešas nodarbības, kuras vadīs Aglonas draudzes prāvests Daumants Abrickis.

Lūgšanu skolas rīkotāji norāda, ka Gavēņa sestdienās tiks pievērsta uzmanība tādām tēmām: Kas ir iekšējā lūgšana un ko par lūgšanu saka Svētie Raksti; kā uzsākt iekšējo lūgšanu; kā Dievs mūs pārveido; ticības nozīme lūgšanā; Svētā Gara darbība lūgšanā; kā turpināt iekšējo lūgšanu. Nodarbību laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai apgūt iekšējās lūgšanas pamatus un iepazīt tās praksi, bet arī lūgties vienam par otru, dalīties par lūgšanā piedzīvoto prieku un grūtībām, atbalstīt vienam otru ceļā uz svētumu. Savukārt starp kopīgajām iknedēļas tikšanās reizēm dalībnieki tiks aicināti praktizēt iekšējo lūgšanu individuāli ikdienā savās mājās.

Tikšanās sāksies ar 25 minūšu garu ievadu – tējas dzeršanu un laiku sarunām, tad sekos ievadlūgšana, mācība un 20 minūšu laiks iekšējai lūgšanai. Tikšanās noslēgumā būs iespēja uzdot jautājumus un pēc vēlēšanas pavadīt laiku kopīgās sarunās. Skolā var piedalīties jebkurš, kurš sirdī sajūt ilgas pēc iekšējās jeb klusās lūgšanas un kurš ir gatavs apņemties izbrīvēt laiku, lai apmeklētu visas nodarbības un praktizētu iekšējo lūgšanu ikdienā. Uz nodarbībām līdzi ieteicams ņemt Svētos Rakstus, kā arī pierakstu kladi un rakstāmpiederumus.

Iekšējās lūgšanas skolas nodarbības Aglonas bazilikā notiks 9., 16., 23. un 30. martā, kā arī 6. un 13. aprīlī no pl. 09 līdz 11.30. Papildus informācija un pieteikšanās, aizpildot elektronisko anketu vai telefoniski sazinoties ar rīkotājiem, zvanot uz tālruņiem: +371 26310874 (priesteris Daumants Abrickis), +371 29108392 (Anna Briška).

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti