26. decembrī plkst. 17:00 sv. Marijas Magdalēnas baznīcā Rīgā Klostera ielā 2 notiks Ziemassvētku koncerts “Marijas gaismā”.
Piedalās:
vokālais ansamblis “Dancis”, ērģeles (solo) – Līva Lempa, vijole (solo) – Marija Strapcāne, saksofons (solo) – Kaspars Pudāns, marimba (solo) – Kaspars Heislers, vokāls (solo) – Alise Vecvagare un Renārs Tomašickis

Latvija pievienojas Globālajai Rožukroņa stafetei priesteru svētdarīšanai
Jēzus Vissvētākās Sirds svētkos, piektdien, 12. jūnijā, ticīgie visā pasaulē apvienosies kopīgā lūgšanā par priesteriem. Šīs starptautiskās iniciatīvas ietvaros Rīgas



