Aicina nosargāt “Mieram tuvu”

Laikā, kad iegādāties draudzēs ikmēneša “Mieram Tuvu” kļūst sarežģīti, grāmatiņas izdevēji “KALA raksti” nākuši klajā ar aicinājumu: “Nosargāsim “Mieram Tuvu”!” Izdevniecība aicina potenciālos lasītājus vēl jo vairāk to atbalstīt, neatsakoties no Dieva Vārda lasīšanas. Tas ir iespējams, vai nu izmantojot iespēju “Mieram Tuvu” abonēt, vai sazinoties ar savas draudzes prāvestu, lai vienotos par grāmatiņas saņemšanas laiku, vai arī apsverot iespēju izdevumu saņemt elektroniski.   

Izdevniecība norāda, ka aprīļa “Mieram Tuvu” jau ir nogādāts draudzēs un aicina lasītājus uzzināt, kad draudzes dievnams ir atvērts individuālām lūgšanām, lai pēc lūgšanas paņemtu aprīļa “Mieram tuvu”, atstājot draudzei ziedojumu 2,70 eiro apmērā. “Izdevuma veidotāji sirsnīgi pateicas tām draudzēm, kas ir atradušas citus veidus, kā grāmatiņas nogādāt lasītājiem,” raksta “KALA raksti”.

Gadījumā, ja nav plānots apmeklēt dievnamu, tad izdevniecība piedāvā “Mieram Tuvu” abonēt. Joprojām mājaslapā www.mieramtuvu.lv var abonēt izdevumu, sākot no aprīļa mēneša. Šāda iespēja būs vēl līdz 5. aprīlim. Ja nepieciešama palīdzība abonementa noformēšanā, var sazināties ar izdevniecību, kas palīdzēs to izdarīt. Ņemot vērā sarežģīto situāciju valstī, rēķinu varēs apmaksāt arī pa daļām.

Kā trešo iespēju “Mieram Tuvu” lasīšanai izdevēji piedāvā izmantot elektroniskās lasīšanas iespējas. Arī š abonementu var noformēt mājaslapā www.mieramtuvu.lv, jautājumu gadījumos sazinoties ar izdevniecību. Turklāt, lai mudinātu izmēģināt e-izdevuma lasīšanu, izdevēji izsludinājuši īpašu akciju. Tās laikā abonējot “Mieram tuvu” elektronisko versiju līdz gada beigām, lasītāji saņems dāvanā arī trīs elektroniskās grāmatas: Avilas Terēze “Dzīve”, Niks Vujačičs “Dzīve bez robežām” un Renē Ležēns “Robērs Šūmanis, Eiropas tēvs. Politika kā svētuma ceļš”.

“Mieram Tuvu” izdevēji raksta, ka šajā sarežģītajā laikā izdevumam ir nepieciešams lasītājs, īpaši ikviens, kas lasītāju pulkam pievienosies tagad.

“Šajā saspringtajā laikā Dieva Vārda stiprinājums jo īpaši ir nepieciešams arī tiem, kas atrodas dažādās krīzes situācijās slimnīcās, vientulībā, apcietinājumā utt. Lūdzam atbalstīt “Mieram tuvu Solidaritātes fondu”, lai var turpināties bezmaksas grāmatiņu dāvināšana tiem, kam klājas grūtāk nekā mums,” raksta izdevēji.

Papildu jautājumu gadījumos ar izdevniecību var sazināties, zvanot uz tālruni 26672531.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti