“Dzīvības Straumes” elektroniskā formātā piedāvā divas jaunas grāmatas

Gavēņa pēdējā nedēļā un šajā pārbaudījumu laikā izdevniecība „Dzīvības Straumes“ lasītājiem piedāvā divas jaunas grāmatas, kuras pagaidām pieejamas tikai elektroniski. Izdevēji piebilst, ka šī literatūra ir īpaši piemērota Gavēņa un Lieldienu laikam, sniedzot atbalstu, kā arī palīdzot saglabāt attiecības ar Kungu arī grūtos brīžos.

 

„Dzīvības Straumes“ pirmo reizi iepazīstina lasītājus ar beļģu autoru Robēru Henki, piedāvājot viņa grāmatu “Viss piepildīts”. R. Henke ir ķirurgs un ārsts-padomdevējs paliatīvās aprūpes jomā, garīgais līdzgaitnieks personām, kuras cieš. Šajā darbā autors runā par nāvi, par tās tuvošanos un to, kā šo situāciju izdzīvot.

„Viss piepildīts“ var meklēt atbildes uz daudziem ar nāvi saistītiem jautājumiem. Grāmatas anotācijā rakstīts: „Vienalga, vai runa būtu par mūsu tuvinieku, citu cilvēku vai mūsu pašu nāvi, tā skar mūs visus. Kā lai dzīvo, kad (mums vai kādam citam) tuvojas nāve, kā īstenot vai uztvert šo (mūsu vai citu) pāreju, kā pēc tam pārdzīvot sēras (ja miris tuvinieks)? Kādu atbildi lai rod mūsu jēgas meklējumi? Un kādu jaunu vietu lai ierāda aizgājējam, kad mēs esam beiguši sērot? Kā izturēties, kad mūs pārņem sacelšanās, skumjas, tieksme noslēgties sevī?“

Meklējot un sniedzot atbildes, ārsts balstās gan savā pieredzē slimnieku un mirēju garīgajā līdzgaitniecībā, gan Svētajos Rakstos, gan Litas Basetas, Marijas de Hennezelas, Annikas de Suznellas, Elizabetes Kībleres-Rosas, Simonas Pako tekstos. 

Grāmatu papildina vairākas liecības, piedāvājot jaunu skatījumu uz nāvi un dzīvības pārpilnību. R. Henkes darbu klāstā ir arī grāmatas par adopciju, tēvišķību, laulāto attiecībām.

Tāpat elektroniskā formātā var iegādāties grāmatu „Krusts“. To sarakstījis franču autors Žans Filips Ruijē, kura grāmatas „Konsekrācija Svētajam Garam“ un „No rūgtuma uz prieku“ latviešu valodā jau publicētas.

Jēkaba vēstulē skan vārdi: “Tuvojieties Dievam, un Viņš tuvosies jums!” (Jēkaba 4,6), bet „kurš gan patiešām grib tuvoties krustam, pie kura Dieva Dēls atdeva Savu dzīvību? Kurš grib stāvēt Viņa nomocītās miesas priekšā,“ rakstīts grāmatas anotācijā. Mēs labpāt gribam izvairīties no krusta, ir grūti atsaukties aicinājumam tuvoties krustam. Grāmatā Ž. F. Ruijē apraksta krusta vēsturisko realitāti, pēc tam piedāvā ieklausīties Jēzus septiņos vārdos no krusta. „Tad mēs spēsim pilnībā ieiet šajā pielūgsmes noslēpumā un iegremdēties avotā, kas izplūst no Kristus brūcēm, kurās atrodama visas mūsu būtības dziedināšana. Būsim pārliecināti, ka no tā mēs neiziesim tādi paši, kādi bijām iepriekš,“ raksta izdevēji.

Lai grāmatas iegādātos elektroniski, jāsazinās ar „Dzīvības Straumēm“, rakstot uz e-pastiem: inesetereze@gmail.com vai lwlatvia@gmail.com. E-pastā jānorāda, kuru grāmatu ir vēlēšanas iegādāties, kā arī jāpārskaita ziedojums vismaz piecu eiro apmērā par grāmatu „Viss piepildīts“, bet vismaz trīs eiro apmērā – par „Krusts“. Ziedojums jāpārskata uz bankas kontu LV73UNLA0050013346446 Ilzei Terēzei Kuršai-Briedei (pers. kods 171156-10679). 

LRKB IC

 

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti