Sagaidot Vasarsvētkus, “Baznīcu nakts” aicina vienoties kopīgā lūgšanā

Iesākot Baznīcu nakts” notikumu, organizatori ielūdz Latvijas kristīgās draudzes vienoties kopīgās lūgšanās no piektdienas, 29. maija, pulksten 12.00 līdz pat Vasarsvētku dienas – 31. maija – iesākumam par mūsu tautu un valsti, par Eiropu un pasauli šajā pārbaudījumu laikā.

Baznīcu nakts” aicina satikties ar skaistumu, kuru dāvā kristīgās ticības mantojums un pati tagadnīgā, dzīvā ticība mūsu Latvijas kultūrā. Katru gadu pulksten 21.00 “Baznīcu naktī” cilvēki Latvijas dievnamos (2019. gadā arī Dublinā, Īrijā) satiekas kopīgā “Mūsu Tēvs debesīs” lūgšanā. Šogad, piedzīvojot pandēmijas apstākļus visā pasaulē, “Baznīcu nakts” rīkotāji aicina satikties kopīgā lūgšanā jau pirms pasākuma.

Ir iespēja lietot lūgšanai sagatavotos tematiskos materiālus (PDF vai Word formātā), kas atrodami www.baznicunakts.lv

Lai arī ierastā “Baznīcu nakts” norise kātienē šogad nav iespējama saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, ikviens ir mīļi ielūgts sestdienas vakarā sekot notikumam attālināti – sava datora, telefona vai planšetes ekrānā, lietojot tēmturi #BaznīcuNakts2020, un skatīties notikuma tiešraidi arī  “Baznīcu nakts” Facebook kontā

Jurģis Klotiņš, kultūras notikuma „Baznīcu nakts” komandas pārstāvis

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti