Notiks “Mieram Tuvu” mākslas darbu labdarības izsole

Jau ceturto gadu „Mieram Tuvu“ rīko labdarības izsoli Solidaritātes fonda atbalstam, kuras kulminācija norisināsies 17. septembrī. Savukārt jau tagad ir iespēja apskatīt māklsas darbus klātienē Svētās Ģimenes mājā, kā arī piedalīties izsolē neklātienē.

Svētās Ģimenes mājā, Rīgā, Klostera ielā 5 līdz 15. septembrim norisināsies izstāde, kuras laikā varēs apskatīt visus māksas darbus, kas šogad piedalīsies „Mieram tuvu“ labdarības izsolē. Izstādē ir apskatāmi mākslinieku Dzintara Adieņa, Dinas Ābeles, Diānas Dimzas Dimmes, Lindas Freibergas, Elgas Grinvaldes, Daiņa Gudovska, Aigas Kalniņas, Līgas Kirchen, Ērikas Kumerovas, Ievas Maurītes, Gunas Millersones, Alberta Pauliņa, Ramonas Pēkšēnas, Siljas Pogules, Zigurda Poļikova, Jāņa Purcena, Ievas Tarandas darbi.

Jau otro gadu „Mieram Tuvu“ interesentiem piedāvā arī iespēju piedāvāt savu cenu par noskatīto mākslas darbu neklātienē. Katram mākslas darbam sākotnējā cena ir 100 eiro. Lai piedāvātu savu summu, laikā līdz 15. septembrim jāraksta uz e-pastu mt@mieramtuvu.lv vai jāieliek komentārs zem konkrētā mākslas darba attēla “Mieram tuvu” profilā sociālajā tīklā „Facebook“, piedāvājot summu, par kuru ir vēlme iegādāties darbu. Pārsolītās cenas “Mieram tuvu” mājaslapā, kā arī sociālajā tīklā „Facebook“ tiek aktualizētas katru darbadienas rītu. 

Savukārt ceturtdien,17. septembrī, plkst. 18 Kardināla Vaivoda svētdienas skolas telpās, Mazajā Pils ielā 2, Rīgā notiks izsoles kulminācija, kad noskaidrosies laimīgie mākslas darbu īpašnieki. Ieeja pasākumā būs jau no pl. 17. Pasākuma laikā paredzēta tikšanās ar māksliniekiem, muzikāli pārsteigumi, uzkodas, loterija.  

Lai piedalītos izsolē gan neklātienē, gan arī klātienē tās noslēgumā, dalībniekiem ir jāreģistrējas, iemaksājot 15 eiro. Ziedojums kā apliecinājums līdzdalībai izsolē jāpārskaita “Mieram tuvu Solidaritātes fondam“ bankas kontā: LV 66HABA0551015413681 ar norādi “Izsolei”. Reģistrācijas ziedojums pēc 15. septembra un izsoles dienā būs lielāks – 25 eiro. Mākslas darba nosolīšanas gadījumā reģistrācijas ziedojums būs pirkuma pirmā iemaksa.

„Apzinoties, ka šis laiks daudziem ir finansiāli sarežģīts, piedāvājam iespēju nosolīto mākslas darba cenu samaksāt 12 ziedojumos nākamo 12 mēnešu laikā. Priecājamies, ka tādējādi līdzdalība Labdarības izsolē ir iespējama daudz plašākam “Mieram tuvu” draugu lokam. Nepalieciet malā un piedalieties – jau par tradīciju kļuvusī izsole ir viens no aizraujošākajiem veidiem, kā atbalstīt evaņģelizāciju un labdarību, gūstot lielisku un paliekošu mākslas baudījumu pašam,“ aicina „Mieram Tuvu“.

Labdarības izsole tiek rīkota, lai vāktu līdzekļus 2006. gadā dibinātā “Mieram Tuvu Solidaritātes fonda” darbam, pateicoties kuram ik mēnesi aptuveni 700 izdevumu tiek dāvināti cilvēkiem grūtībās – cietumos, slimnīcās un citviet.

Papildu informāciju par izsoli var saņemt, zvanot uz tālruņiem: 26672531; 67148336, kā arī rakstot uz e-pastu: mt@mieramtuvu.lv.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti