Vairāk nekā 6000 eiro Mieram Tuvu Solidaritātes fonda atbalstam

Aizvadītajā nedēļā Vecrīgā norisinājās mākslas darbu labdarības izsole „Mieram Tuvu“ Solidaritātes fonda atbalstam. Tajā mākslas mīlētāji un cienītāji varēja savā īpašumā iegūt 19 latviešu mākslinieku radītus darbus.

Izsoles lpasākuma gaitā klātesošos ar muzikāliem mirkļiem priecēja brāļi Petrauski.  „Mieram Tuvu“ pārstāve Aija Balode ziņo, ka visi mākslas darbi, kas piedalījās izsolē, ir „atraduši jaunus un laimīgus īpašniekus“. Savukārt Solidaritātes fonds ir kļuvis par 6083 eiro bagātāks. Tas nozīmē, ka gandrīz piecus mēnešus fonds varēs nodrošināt to, lai „Mieram Tuvu“ grāmatiņas bez maksas nonāk pie cilvēkiem pansionātos, slimnīcās, cietumos un citās krīzes situācijās.  

Izsoles organizētāji pateicas gan māksliniekiem, gan mākslas mīļiem par dalību pasākumā un atbalstu Solidaritātes fonda darbībai. Nākamgad izsole notiks atkal, turklāt tas būs fonda 15 gadu jubilejas gads.

“Mieram Tuvu” ir kabatas formāta garīgās dzīves kalendārs, kas katrai dienai piedāvā lasījumus no Svētajiem Rakstiem, kā arī lūgšanu un pārdomu tekstus. 2006. gadā tika dibināts “Mieram Tuvu Solidaritātes fonds”. Ar Fonda starpniecību ik mēnesi aptuveni septiņi simti “Mieram Tuvu” izdevumu tiek dāvināti cilvēkiem grūtībās. Lai nodrošinātu Fonda darbību, tiek vākti ziedojumi.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti