Sāk darboties Katolis.lv uzlabotā versija

Ir sākusi darboties Katoļu baznīcas informācijas aģentūras (KABIA) sabiedriskā medija Katolis.lv pilnveidotā un uzlabotā mājaslapas versija. Saglabājot savas iepriekšējās funkcijas un mērķus, mājaslapa ir kļuvusi mūsdienīgāka un ērtāk lietojama. Mājaslapa papildināta ar sadaļu “Par mums”, kurā varēs iepazīt KABIA vēsturi, darbības principus, kā arī aģentūras komandu. Ir sakārtots ziņu arhīvs, kas tagad nodrošina ātru piekļuvi visiem iepriekš publicētiem rakstiem, izveidoti īsceļi pie sakramentiem, kā arī uzlabota priesteru kontaktinformācijas sadaļa.

Sekojot līdzi laikam un sabiedrības vajadzībām pēc kvalitatīvas, ātri un viegli pieejamas informācijas par Baznīcu, tās darbību un vērtībām, darbs pie Katolis.lv uzlabošanas sācies jau pirms vairākiem gadiem, līdz ar to laika gaitā mājaslapa ir vairākkārt mainījusi vizuālo veidolu. Savukārt Covid-19 krīze mums vēlreiz atgādināja, cik liela nozīme ir digitālai komunikācijai, ar kuras palīdzību var saglabāt kopības sajūtu, savstarpēji atbalstīt, veiksmīgi informēt un arī veicināt atgriezenisko saiti brīžos, kad cita veida komunikācija un savstarpējie sakari ir ierobežoti.

“Jaunā lapa nenozīmē, ka mērķis sasniegts un pie tā apstāsimies. Priekšā vēl ir citi projekti. Viens no tiem ir Baznīcas terminoloģijas skaidrojošās vārdnīcas izveide un integrēšana lapā. Tās mērķis ir plašākai sabiedrībai saprotamā valodā izskaidrot reizēm tik sarežģītos un grūti saprotamos Baznīcas terminus un ticības patiesības,” komentē KABIA vadītāja Jekaterina Belokoņa. “Jāatzīst, ka www.katolis.lv ir ļoti populāra vietne, kuru mēnesī apmeklē vismaz 20 tūkstoši cilvēku. Tostarp arī priesteri un latviešu kopienas ārzemēs. Tāpēc ļoti svarīgi nodrošināt lietotājiem ērtu navigāciju lapā un ātru tās funkcionēšanu. Uzlabotās versijas palaišana ir ilgi gaidīts notikums. Īpaši pateicības vārdi sākami priesterim Andrim Solimam, kurš aktīvi iesaistījās mājaslapas uzlabošanā.”

Lielu darbu mājaslapas atjaunošanā ieguldījis Jānis Strods un “Rapid media” komanda. Paldies par sadarbību un radošumu, par ieguldīto laiku un pūlēm, par sapratni, kā arī projekta pievienotās vērtības saskatīšanu!  

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti