“KALA Raksti” izsludina akciju “Terēzes bibliotēka”

Līdz 15. oktobrim izdevniecība “KALA Raksti” izsludinājusi īpašu akciju, aicinot iepazīt svētās Terēzes no Lizjē un svētās Terēzes no Avilas mācību un garīgo mantojumu.

 

Oktobra mēnesi Baznīca pavada Karmela zīmē. 1. oktobrī tiek pieminēta svētā Terēze no Bērna Jēzus un Svētā Vaiga (Terēze no Lizjē), savukārt 15. oktobrī – svētā Terēze no Jēzus (Terēze no Avilas). Abas šīs svētās ir izcilas Karmela ģimenes meitas, garīgās dzīves un lūgšanas skolotājas; abas savu nepārvērtējamo nopelnu un mācības dēļ ir atzītas par Baznīcas doktorēm.

 

Laikā starp šo abu izcilo Baznīcas svēto piemiņas dienām “Mieram tuvu” izdevējs “KALA Raksti” aicina “padziļināt garīgo draudzību” ar šīm svētajām karmelītēm.

 

Laika gaitā izdevniecībā ir klajā nākušas vairākas grāmatas, kas ir šo svēto sarakstītas vai cieši saistītas ar viņām. Līdz 15. oktobrim šie izdevumi tiek piedāvāti par ļoti draudzīgu cenu. Izdevējs norāda, ka “daļa no šīm grāmatām ir pelnīti atzītas par kristīgās literatūras šedevriem. Pārējie izdevumi palīdzēs šos šedevrus lasīt un tuvāk iepazīt šo darbu autores”.

 

“Terēzes bibliotēkas” īpašajā piedāvājumā ietilpst sešas grāmatas: Terēze no Jēzus “Dzīve”, Terēze no Jēzus “Dvēseles pils”, Antonio Marija Sikari “Svētās Avilas Terēzes “Dvēseles pilī”. Komentārs”, Terēze no Lizjē “Autobiogrāfiskie manuskripti”, Svētā Terēze no Bērna Jēzus un no Svētā Vaiga “Vēstules”, Tēvs Marija Eugēnijs no Bērna Jēzus “Tava mīlestība auga līdz ar mani” (konferences par svēto Terēzi no Lizjē). Šo sešu grāmatu kopējā cena akcijas laikā ir tikai 27 EUR. Grāmatas var pasūtīt “Mieram tuvu” mājaslapas internetveikalā, vai arī sazinoties ar izdevniecību un tās pasūtot draudzes grāmatu galdam.

 

Šiem izdevumiem ir jābūt ikviena lūgšanas mīlētāja un garīgā ceļa gājēja – ikviena Dieva drauga! – bibliotēkā.

 

Izdevniecība “KALA Raksti”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti