„Katoļu Baznīcas Vēstnesis“ oktobrī pievēršas auglības tēmai

Iznācis žurnāla „Katoļu Baznīcas Vēstnesis“ oktobra numurs. Šoreiz tajā uzmanība ir veltīta auglības tēmai gan ģimenē un privātajā dzīvē, gan arī garīgajā dzīvē.

 

Redaktora slejā žurnāla redaktore Ingrīda Lisenkova skaidro, ka mūsdienu sabiedrībā ir diezgan plaši izplatīta pazeminātas auglības problēma, daudziem pāriem ir sarežģīti kļūt par vecākiem. „Šī numura tēmas mērķis ir pacelt plīvuru un ieraudzīt, ka auglība ir kaut kas skaists un tāds, par ko ir vērts rūpēties pilnīgi visiem,“ norāda I. Lisenkova.   

 

Iztirzājot numura tēmu, lasītājiem tiek piedāvāta intervija ar auglības atpazīšanas metožu instruktori, diplomētu vecmāti un auglības veicināšanas speciālisti Annu Suhanovu. Ģimenes ekoloģijas institūta pārstāve Baiba Stikute ir sagatavojusi rakstu par kristiešu izmantotajām kontracepcijas metodēm un Auglības atpazīšanas metodi kā Baznīcas atbalstītu pieeju un tās priekšrocībām. Tēmu papildina vairākas liecības par savu un adoptētu bērnu ienākšanu ģimenē. Savukārt jezuītu tēvs Tadeušs Ciesļaks aicina pārdomāt, kas ir auglība garīgajā dzīvē.

 

Tāpat lasītājiem jaunākajā numurā tiek piedāvāti vēl vairāki raksti dažādās žurnāla rubrikās. Rubrikā „Stūrakmens“ ir māsas Emanuēlas raksts „Par skaudību un labvēlību“, rubrikā „Mana draudze“ Dace Stirāne raksta par apciemojumu Silaiņu draudzē, bet Egils Purviņš rubrikā „Rakstura formācija“ šoreiz stāsta par to, kā valdīt pār savu sirdi. Žurnālā lasiet arī Ilzes Heinas pārdomas par dažādām robežām un mūriem, kuru krišana ir pavērusi ceļu skaistām jūtām, Daigas Kažes stāsta “Svētdienas skola” otro nodarbību, kā arī citus rakstus.

 

Atgādinām, ka no oktobra www.pasts.lv var abonēt presi 2021. gadam. Žurnāla “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” abonēšanas indekss ir 1224, gada abonementa maksa ir 18 eiro.

 

KABIA

 

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti