Abonē katoliskos izdevumus jaunajam gadam!

Tuvojoties gada nogalei, katolisko izdevumu “Mieram Tuvu” un “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” izdevēji informē par to abonēšanas iespējām jaunajam gadam. Abonementu var arī uzdāvināt kādam kā Ziemassvētku dāvanu.

Žurnālu “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” var abonēt gan papīra formātā, gan elektroniski. Abonēšanas gada maksa ir 18 eiro, žurnāls iznāk reizi mēnesī, katru reizi pastiprināti iztirzājot kādu noteiktu tēmu, kā arī ik reizi piedāvājot arī regulāras rubrikas, aktuālus rakstus un bērniem saprotamus un interesantus materiālus bērnu stūrītī. Pasta abonēšanas indekss ir 1224. Lai uzzinātu par iespējām žurnālu lasīt elektroniski, jāsazinās ar žurnāla pārstāvjiem, rakstot uz e-pastu kbvestnesis@inbox.lv. Ņemot vērā, ka Covid-19 izplatības dēļ bieži vien cilvēki retāk dodas uz baznīcu, arī grāmatu galdi ir biežāk slēgti, žurnāla abonēšana nodrošinās iespēju regulāri saņemt un lasīt izdevumu.  

Savukārt izdevumu „Mieram Tuvu“ var abonēt mājaslapā mieramtuvu.lv. Abonentiem tiek piedāvāti trīs dažādi abonementu veidi, lai „Mieram Tuvu“ būtu pieejams ikvienam lasītājam. Iepazīties ar katru no abonementa veidiem – Ticība, Cerība, Mīlestība – var izdevuma mājaslapā. Izdevumu var abonēt gan zu Latviju, gan ārzemēm. Tāpat pieejams izdevuma elektroniskais formāts.

Tuvojoties svētkiem izdevēji piedāvā saviem tuviniekiem un draugiem ne tikai dāvāt šo izdevumu abonementus, bet arī citus izdevniecību produktus. Tā „Katoļu Baznīcas Vēstnesis“ draudžu grāmatu galdos, kā arī Jāņa Rozes grāmatnīcās aicina iegādāties gadagrāmatu „Katoļu Kalendārs 2021“ un ērtu kabatas formāta plānotāju ar Svēto Rakstu norādēm katrai dienai, kā arī vārda dienām, valsts un Baznīcas svētku un svēto piemiņas dienām.

Savukārt „Mieram Tuvu“ ir sagatavojis sienas kalendāru 2021. gadam. Kalendaru vizuāli papildina latviešu mākslinieku mākslas darbi, kas šogad piedalījās „Mieram Tuvu“ rīkotajā labdarības izsolē. No kalendāra pārdošanas saņemtie ienākumi tiek novirzīti „Mieram Tuvu“ Solidaritātes fondam, nodrošinot izdevuma nonākšanu pie cilvēkiem dažādās problēmsituācijās. Kalendāru var pasūtīt www.mieramtuvu.lv.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti