Sācis darboties atbalsta tālrunis onkoloģijas pacientiem

Decembrī sāka darboties atbalsta tālrunis onkoloģijas pacientiem “Sirsnīgas sarunas”. Bezmakas tālrunis darbosies katru dienu no pl. 9 līdz 18, un ar zvanītājiem sarunāsies sirsnīgi un zinoši brīvprātīgie.

Tālruņa idejas autori norāda, ka stingrās karantīnas laikā biedrības “Svētās Ģimenes Mājas” brīvprātīgo kustība onkoloģijas pacientu atbalstam  ir aktīvi iesaistījusies dažādās aktivitātēs, kuras iepriecina un atbalsta Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centra pacientus. Karantīnas apstākļos daudzi pacienti jūtas vientuļi un noraizējušies. Tāpēc viņiem palīgā nāks pieredzējuši un zinoši brīvprātīgie – sociālie un medicīnas darbinieki, juristi, ekonomisti, psihologi, teoloģijas zinātņu pārstāvji, dažādu konfesiju kristieši un onkoloģijas pacienti -, kuri atbildēs uz ienākošajiem zvaniem.

“Svētās Ģimenes Mājas” brīvprātīgo kustībai jau varākus gadus ir pieredze atbalsta komunikācijā ar cilvēkiem, kuriem ir onkoloģiska saslimšana. Šobrīd divdesmit divi pieredzējuši konsultanti ir gatavi sarunāties par dažādiem jautājumiem, kuri skar fizisko un emocionālo veselību, garīgi atbalstīt tos, kam tas ir svarīgi.

Biedrība “Svētās Ģimenes Māja” pateicas Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai un Rīgas domes Labklājības departamentam par sadarbību un atbalstu brīvprātīgo kustības attīstībā! Projekta koordinatore ir Olga Slaugotne (tālrunis: 20000466; e-pasts: gimenesmaja@gmail.com).

Svētās Ģimenes Māja

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti