Radio Marija Latvija piecu gadu jubileju svinēs piecas dienas!

Otrdien, 8. decembrī, Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas svētkos, piecu gadu jubileju svinēs Radio Marija Latvija. Lai arī šogad valstī noteikto ierobežojumu dēļ svinības klātienē nav iespējamas, tās tomēr notiks, jo radio privilēģija ir piedāvāt iespēju svinībās piedalīties attālināti. Turklāt svinēšana notiks vairāku dienu garumā.

Radio uzsver, ka dzimšanas diena, pirmkārt, ir iespēja pateikties. Radio vispirms pateicas klausītājiem daudzās pasaules valstīs, kuru ziedojumi 400 000 eiro apmērtā deva iespēju radio izveidei Latvijā. Tāpat radio pateicas visiem darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kā arī ziedotājiem un klausītājiem, kuriem Radio Marija ir pavadonis ikdienas gaitās. 

Jau šo piektdien, 4. decembrī, svinību ietvaros notiks pateicības diena brīvprātīgajiem un ziedotājiem. Šajā rītā pl. 10 būs rīta cēliens ar Radio Marija pasaules ģimenes pārstāvi Bernhardu par to, kā radās Radio Marija. Pl. 12 Radio Marija kapelā Rīgā tiks svinēta Svētā Mise nodomā par visiem ziedotājiem un brīvprātīgajiem, pl. 17 būs saruna par vienu no piecām radio pamatvērtībām – brīvprātīgo darbu. Pēc tam sekos vesperes un Rožukronis. Pl. 19 būs tiešraide no Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcas, bet no pl. 20 tiešraidē skanēs pielūgsme. 

Sestdien, 5. decembrī, pl. 17 notiks saruna par nākamo Radio Marija pamatvērtību – mariānisko garīgumu, pēc tam sekos Rožukronis un Svētā Mise no Aglonas bazilikas. Pēc dievkalpojuma būs lūgšanu vakars ar Latgales mūziķiem. 6. decembra pl. 17 varēs uzzināt par trešo radio pamatvērtību – vienotību ar Baznīcu. Šajā dienā pl. 18 varēs neklātienē piedalīties dievkalpojumā, kas norisināsies Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrālē. Pēc tam sekos arī Rožukronis un pielūgsme. 

Pirmdien, 7. decembrī, pl. 10 būs iespēja noklausīties sarunu ar radio Eiropas koordinatoru un uzzināt, kāda patlaban ir situācija Radi Marija pasaules ģimenē. Savukārt pl. 17 klausītāji varēs uzzināt, kas ir ceturtā Radio Marija pamatvērtība. Pl. 18 tiks pārraidīta Svētā Mise no Liepājas Svētā Jāzepa katedrāles, bet pēc tam sekos vesperes, Rožukronis un pielūgsme. 

Dzimšanas dienā, 8. decembrī, svinīgais ēters būs visas dienas garumā. Pl. 17 notiks saruna par kārtējo Radio Marija pamatvērtību, pl. 18 būs iespēja piedalīties vesperēs, bet pl. 18. 30 Svētajā Misē, kas notiks Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē. Pēc dievkalpojuma sekos Rožukronis un pielūgsme. 

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti