Marta Vēstnesī uzzini vairāk par adorāciju!

Iznācis žurnāla “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” marta numurs, kurā šoreiz kā numura tēma ir izvēlēta adorācija. Redaktora slejā žurnāla redaktore Ingrīda Lisenkova par adorāciju raksta: “Marta tēma nav sakārtojusies kā mācību viela skolas grāmatā, drīzāk ir kā iedvesmojoši impulsi atvērties uz šo Dieva dāvāto iespēju zemes dzīvē. Izmantot iegūto laiku, lai aizietu uz adorācijas kapelu. Tavā pilsētā kapelas nav un draudzē adorācija notiek reti? Māsa Emanuēla iedrošina izmantot dievišķo Skype, t.i. ar Svētā Gara palīdzību rast dzīvu saikni ar Euharistisko Jēzu visās pasaules baznīcās, neskatoties uz to, vai tobrīd darbojamies virtuvē, birojā vai fabrikā.”

Numura tēmas ietvaros žurnālā tiek meklētas atbildes uz jautājumu, kas tad īsti ir Vissvētākā Sakramenta adorācija un kāpēc katoļiem tā tik svarīga. Lai dziļāk iepazītu adorāciju, lasiet māsas Emanuēlas Lindas Ceples SJE rakstu “Izšķērdēt laiku Jēzum”, kā arī Arņa Šablovska materiālus “Patiesība, kas daudz lielāka par mums pašiem…” un “Man slāpst”. Par savu personīgo adorācijas pieredzi rakstā “Četras studnas adorācijas kapelā” stāsta Paula Beloglazova.

Šajā Vēstneša numurā lasītājiem tiek piedāvāti arī vairāki citi interesanti raksti. Rubrikā “Stūrakmens” priesteris Kristaps Oliņš raksta par patiesību un ticību, aplūkojot to, cik noderīga var būt ticība, lai cilvēks savu dzīvi pakārtotu patiesībai. Iepazīstot Latvijas Baznīcas vēsturi un bīskapus, šoreiz Solveiga Krūmiņa-Koņkova palīdzēs uzzināt vairāk par bīskapu Kazimiru Duļbinski. Arņa Ludborža rubrikā “Oremus” lasītāji šoreiz varēs uzzināt vairāk par litānijām un to vēsturi. Savukārt Dace Stirāne rubrikā “Mana draudze” apraksta savu viesošanos Peipiņu draudzē.

Pērc vai abonē “Katoļu Baznīcas Vēstnesi”, lasi šos un arī pārējos rakstus, kas iekļauti arī citās rubrikās,lai uzzinātu vairāk par Baznīcas dzīvi, augtu ticībā, papildinātu zināšanas un gūtu jaunus impulsus rītdienai!

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti