Vestards Šimkus: Ticība mīt katrā cilvēkā

Jaunākajā KABIA projekta “Tiecības” video sērijā par savām attiecībām ar Dievu un ticību stāsta latviešu pianists un komponists, vairāku starptautiku konkursu laureāts Vestards Šimkus. Viņš norāda, ka pats ticību saņēmis kā mantojumu no savas ģimenes, un pauž pārliecību, ka katrs cilvēks kaut kam tic.

“Ticība mīt katrā cilvēkā, un ilgas pēc ticības ir Dieva dāvana. Jautājums ir par to, kā mēs šo dāvanu savas dzīves laikā pielietojam, uz ko mēs to vēršam,” savās pārdomās dalās komponists.

Katoļu baznīcas informācijas aģentūras (KABIA) sociālo mediju informatīvās kampaņas “Tiecības” mērķis ir aktualizēt sabiedrībā tēmu par ticības un garīguma nozīmi cilvēka dzīvē un rosināt atklātu diskusiju par Dieva jeb Augstāka spēka klātesamību un Viņa ietekmi uz cilvēka ikdienas gaitām. Projektu veido 12 video sērijas, kurās garīdznieki un sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par savām attiecībām ar Dievu un ticības nozīmi viņu dzīvē.

Noskaties pilnu video!

Ja vēlies palīdzēt mums veicināt Latvijas garīgo atdzimšanu, tad atbalsti projekta “Tiecības”  īstenošanu Ziedot.katolis.lv!

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Ticība kā dzīves telpa

Turpinām lasītājus iepazīstināt ar gadagrāmatas “Katoļu Kalendārs 2021” rakstiem. Šoreiz piedāvājam Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas faktultātes vadošā pētnieka

Lasīt vairāk »