Bērnus un jauniešus aicina piedalīties starptautiskā mākslas konkursā par svēto Jāzepu

Volinas (Wolina, Polija) Boļeslava Greizmutes (Bolesław Krzywousty) pamatskola sadarbībā ar vietējo pašvaldību un draudzi organizē starptautisku mākslas konkursu “Svētā Jāzepa prieki un pārdzīvojumi”, kurā aicina piedalīties bērnus un jauniešus arī no Latvijas. Konkursa mērķis ir vairot jaunajā paaudzē zināšanas par šo Baznīcas svēto, kā arī aktualizēt pāvesta Franciska izdotajā vēstulē “Patris Corde” aktualizētās tēmas.

Konkursa dalībniekiem A 4 formātā būs jāiesniedz darbs, kas ilustrē svētā Jāzepa septiņus priekus un bēdas jeb pārdzīvojumus. Darbs var būt zīmējums, glezna, kolāža, grafisks projekts, jauktā tehnikā veidots darbs utt. Konkursā bērnu un jauniešu darbi tiks vērtēti dažādās vecuma grupās: līdz sešu gadu vecumam; no 7 – 8 gadu vecumam; no 9 – 10 gadu vecumam; 11 – 13 gadu vecumam; 14 – 15 gadu vecumam; 16 – 18 gadu vecumam; bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Konkurss notiks divās kārtās. Pirmo kārtu ir aicināti rīkot vietējo skolu un draudžu katehēti vai skolotāji, pēc tam izvēloties katrā vecuma grupā līdz trim labākajiem darbiem. Labākie darbi jānoskenē un JPG vai PDF formātā vienā kopīgā vēstulē līdz šī gada 1. maijam jānosūta uz e-pastu: konkurswolin@gmail.com. Pēc tam organizētāju izvēlēta žūrija novērtēs darbus un līdz 19. maijam publicēs konkursa rezultātus organizētāja mājaslapās. Konkursa uzvarētāji saņems balvas un pateicības rakstus.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar organizētājiem, zvanot uz tālruni: 0048 609 066 292. Konkursa nolikumu un veidlapu angļu valodā var atrast ŠEIT.

KABIA


Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti