Daiga Upeniece: Garīgums nav agresīvs un skaļš

Katoļu baznīcas informācijas aģentūras (KABIA) īstenotā projekta “Tiecības” divpadsmitajā video par garīgumu, tā nozīmi un vietu savā dzīvē, kā arī pārdomās par tuvākmīlestību dalās Mākslas muzeja “Rīgas Birža” vadītāja Daiga Upeniece.

Video viņa skaidro: “Kāpēc mēs maz runājam par garīgumu? Garīgums ir katram sirdī, un garīgums nav skaļš. Garīgums nav agresīvs, līdz ar to mēs vairāk dzirdam agresiju, jo agresija ir skaļa. Garīgumu mēs runājam ar sevi, mēs runājam to lūgšanās ar Dievu. Mēs to runājam ar saviem tuvākajiem, bet mēs to neiznesam daudz ārā sabiedrībā.”

Sociālo mediju informatīvās kampaņas “Tiecības” mērķis ir aktualizēt sabiedrībā tēmu par ticības un garīguma nozīmi cilvēka dzīvē un rosināt atklātu diskusiju par Dieva jeb Augstāka spēka klātesamību un Viņa ietekmi uz cilvēka ikdienas gaitām. Projektu veido 12 video sērijas, kurās garīdznieki un sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par savām attiecībām ar Dievu un ticības nozīmi viņu dzīvē.

Noskaties pilnu video!

Ja vēlies palīdzēt mums veicināt Latvijas garīgo atdzimšanu, tad atbalsti projekta “Tiecības”  īstenošanu Ziedot.katolis.lv!

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti

Mainījusies KABIA valde

Aprīļa beigās mainījusies Katoļu Baznīcas informācijas aģentūras valde. Par KABIA valdes priekšsēdētāju iecelts Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, kurš šajā

Lasīt vairāk »