Bīskaps Bulis saņem Valsts prezidenta Cildinājuma rakstu un medaļu

Šodien Aglonā, noslēdzoties Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem, Valsts prezidents Egils Levits Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskapam Jānim Bulim pasniedza Valsts prezidenta Cildinājuma rakstu un Valsts prezidenta medaļu. 

Valsts prezidents aicināja no svētkiem paņemt “sev līdzi labās domas ikdienā pēc iespējas ilgāk un vairot vairāk labo savā dzīvē un darbā”. 

Sveicot bīskapu, prezidents sacīja: “Pirms 30 gadiem Jūs kļuvāt par bīskapu Liepājas diecēzē. Savukārt jau 25 gadi aizvadīti bīskapa kalpojumā Rēzeknes–Aglonas diecēzē. Jūsu garīgais kalpojums ir nesis bagātīgus augļus un ļoti daudzus stiprinājis viņu ticībā. Esmu Jūs iepazinis un augstu vērtēju kā Latvijas un Latgales patriotu. Jūs esat paveicis ļoti daudz, lai veicinātu sirsnīgu sadraudzību starp dažādām tautībām un ticībām mūsu zemē, sekmētu latgaliskās identitātes saglabāšanos un vairotu mūsu cilvēkos latviskumu un uzticību Latvijai. Jūs esat īsts viedokļu līderis, kurā ieklausās un kura teikto ņem vērā, un Jūs vienmēr šo ietekmi esat godprātīgi izmantojis Latvijas un tās cilvēku labumam.” 

Pilnu Valsts prezidenta uzrunas tekstu Aglonā lasiet ŠEIT.

KABIA; Foto: Pr. Rihards Rasnacis

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti