Šī gada pēdējais “Vēstneša” numurs pievēršas bērnišķībai

Ceļu pie lasītājiem sācis šī gada pēdējais žurnāla “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” numurs. Šoreiz žurnāla numura tēma, turpinot atzīmēt ģimenei veltīto gadu, ir bērnišķība. Žurnāla redaktore Ingrīda Lisenkova raksta: “Pēc pāris nedēļām svinēsim Kristus dzimšanas svētkus, un bērna likšana uzmanības centrā šķiet ļoti iederīga. Kas ir bērns? Mēs katrs reiz esam bijuši bērni. Bērnība ir laiks, kad veidojas mūsu dzīves pamati, daļa no tiem laikā, kuru neapzināmies. Un tagad līdzās aug citi bērni, kuru pamatus mēs, gribot negribot, veidojam.”

Žurnālā bērnišķība ir apskatīta dažādos aspektos, tāpēc līdzās rakstiem, kuru uzmanības centrā ir mūsu sabiedrībā dzīvojošie bērni, tiek pievērsta uzmanība arī tam, ko nozīmē būt Dieva bērnam, kā arī izskatīts jautājums par iekšējo bērnu katrā no mums. Numura tēmas ietvaros Inese Herbsta dalās pieredzē par to, kā, kad un vai doties ar bērnu uz baznīcu vai svētceļojumā. Par bērniem un viņu reliģisko attīstību dažādos vecumposmos raksta māsa Emanuēla SJE. Priesteris Pēteris Skudra ir sagatavojis rakstu “Ko nozīmē būt Dieva bērnam”, bet priesteris Bartolomejs Sobierajskis apskata bāreņu un adopcijas tēmu Svēto Rakstu gaismā. Numura tēmu noslēdz Evijas Puķes-Jansones raksts “Kad iekšējais bērns uzplaukst”.

Kā ieraksts, Katoļu Baznīcas Vēstnesis lasītājiem piedāvā arī vairākus citus rakstus dažādās rubrikās. Piemēram, žurnālā šoreiz ir intervija ar kopienas “Chemin Neuf” māsu Elīnu Rimšu, kura pirms vairākiem gadiem bija arī “Vēstneša” komandā, bet nesen Latvijas Televīzijas raidījumā “Aculiecinieks” stāstīja par savu ceļu uz kopienu un misiju Kotdivuārā, Āfrikā. Dace Stirāne rubrikā “Mana draudze” ciemojas Līksnā, bet Daiga Kaže “Svētdienas skolā” bērnus aicina uz Betlēmi.

Abonē vai iegādājies “Vēstnesi” savas draudzes grāmatu galdā un lasi šos, kā arī pārējās rubrikās publicētos rakstus.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti