Ļvivas klarnešu kvarteta koncertā vāks līdzekļus atbalstam Ukrainā

22. jūlijā pl. 17.30 Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā pirmo reizi Rīgā uzstāsies pūšamās mūzikas virtuozi no Ukrainas “Lviv Clarinet Quartet” (Ļvivas klarnešu kvartets). Koncertā izskanēs klasiķu darbi un pasākuma ienākumi tiks novirzīti aprīkojuma iegādei ievainotajiem Ukrainā.

Plānots, ka koncertā izsmalcinātos aranžējumos izskanēs Georga Frīdriha Hendeļa, Žorža Bizē, Džoakīno Rosīni, Leo Delibes, Volfganga Amadeja Mocarta radītie skaņdarbi, kā arī ukraiņu vjazankas (В’язанка). Biļetes uzs koncertu varēs iegādāties Biļešu paradīzē. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos žņaugus, kuri tiks izmantoti, lai Ukrainā karā ievainotajiem apturētu asiņošanu.

“Lviv Clarinet Quartet” dibināts 2010.gadā. Visi kvarteta dalībnieki ir Solomijas Krušeļņickas vārdā nosauktā Ļvivas Nacionālās akadēmiskās operas un baleta teātra mūziķi. Kvarteta repertuārā ir klasiskās mūzikas un džeza skaņdarbi, kā arī mūsdienīgi ukraiņu tautas mūzikas aranžējumi. Pirmais kvarteta albums “Petit Fleur” tika ierakstīts 2015.gadā. Savukārt albums “Jazz reflection” tika ierakstīts 2017. gadā. Ļvivas klarnešu kvartets aktīvi piedalās koncertprojektos un mūzikas festivālos Ukrainā un ārvalstīs.
Biļetes uz koncertu var iegādāties ŠEIT

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti