Astoņas tikšanās par ģimenes aicinājumu un svētumu

Šī gada vasarā noslēdzās pāvesta Franciska 2021. gada pavasarī izsludinātais ģimenei veltītais gads. Tā pāvests bija lēmis, svinot paša izdotā apustuliskā pamudinājuma, kas veltīts laulāto mīlestībai, “Amoris Laetitia” jeb “Mīlestības līksme” piecgadi. Noslēdzot ģimenei veltīto gadu, Vatikāna Laju, ģimenes un dzīvības dikastērijs sagatavoja izdevumu “Svētums pasaules ģimenēs” ar stāstiem par astoņiem laulātiem pāriem. Šo grāmatu kustība “Pro Sanctiatate” aicina kopā pārdomāt, lai dziļāk izzinātu laulības aicinājumu.

Grāmatā ir apkopoti astoņi stāsti par laulātajiem, kas ir pasludināti par svētajiem, svētīgajiem vai godināmajiem. Kustība “Pro Sanctitate”, sākot no šodienas, 20. oktobra, līdz nākamā gada 19. maijam Bolderājas katoļu baznīcā aicina uz astoņām tikšanām, lai katrā reizē iepazītu kādu no šīm ģimenēm, kā arī lūgtu par ikvienas mūsdienu ģimenes svētumu un spēju priekā dzīvot savu laulības aicinājumu. Tikšanās notiks reizi mēnesī. Tās sāksies pl. 17.30 ar adorāciju, bet pēc tam Svētās Mises laikā katru reizi tiks piedāvātas pārdomas par kādu no grāmatā aprakstītajiem laulātajiem pāriem.

Tikšanos laikā varēs iepazīt svētās Terēzes no Bērna Jēzus vecākus Luisu un Zēliju Martēnus, svētīgos Luidži un Mariju Beltrami Kvatroki (Luigi, Maria Beltrame Quattrocchi), kā arī vēl sešus godināmos laulātos pārus no dažādām pasaules valstīm un kontinentiem.

Tiem, kas šo vairāk nekā 200 lapaspuses biezo grāmatu arī paši vēlētos lasīt, ir iespēja to PDF formātā lejuplādēt dikastērija MĀJASLAPĀ. Izdevums lejuplādēšanai pieejams itāļu, spāņu, angļu, franču un portugāļu valodā.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti