Aicina uz konferenci par bērnu ārpusģimenes aprūpes centru nozīmi

Ceturtdien, 15. decembrī, Svētās Ģimenes mājā, Rīgā, Klostera ielā 5 norisināsies konference, kuras uzmanības centrā būs jautājums par ārpusģimenes aprūpes centriem. Konferenci “Bērns “starp debesīm un zemi”. Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru vieta sociālajā sistēmā” rīko nodibinājums “Bīskapa Boļeslava Sloskāna garīgā un kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanas un saglabāšanas fonds” sadarbībā ar biedrībām “Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem”, “Svētās Ģimenes māja”, “Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze”” un nodibinājumu “Caritas Latvija”.

Pasākumu pl.10 atklās Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs. Pēc tam speciālisti no Labklājības ministrijas, Rīgas domes Labklājības departamenta un pasākumu organizējošajām biedrībām paudīs savus viedokļus un skatījumu par ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru nozīmi, darbību un vietu sociālajā sistēmā. Ar uzrunām uzstāsies Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departmenta direktore Ilze Kurme un vecākā eksperte Sanda Apsīte, Rīgas domes Sociālo pakalpojumu pārvaldes priekšnieka vietniece Ruta Klimkāne, savos viedokļos dalīsies Kristīgās alianses bāreņiem ģimeņu atbalsta centra “TILTS” vadītājs Kaspars Prūsis, biedrības “Profesionālo audžuģimeņu apvienība “Terēze”” valdes priekšsēdētāja Ārija Martukāne. Pēc kafijas pauzes no pl.12.30 līdz 14 būs iespēja uzdot sevi interesējošos jautājumus un piedalīties diskusijā. Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Saeimas, Labklājības ministrijas, Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Tiesībsarga biroja, Rīgas domes Sociālo lietu komitejas, Rīgas domes Labklājības departamenta, Latvijas Bāriņtiesu darbinieku asociācijas, Rīgas Sociālā dienesta, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra, ārpusģimeņu atbalsta centru, institūciju pārstāvji un nevalstiskās organizācijas.

Reģistrācija pasākumam sāksies pl. 9.30.

Lai piedalītos konferencē, iepriekš ir nepieciešams pieteikties, sūtot e-pastu uz: bbsloskanafonds@gmail.com. Par dalību konferencē tiks izsniegts apliecinājums.

Pasākums tiek organizēts ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu

KABIA; Foto: Pixabay.com

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti