Septīto dzimšanas dienu Radio Marija svinēs, rīkojot mariatonu

8. decembrī Radio Marija Latvija svinēs septīto dzimšanas dienu, kopš radio skan FM frekvencēs. Svinot svētkus, sākot no rītdienas, 7. decembra, līdz 9. decembrim radio norisināsies kārtējā mariatona akcija, kuras laikā ziedojumi tiks vākti radio darbības nodrošināšanai.

Radio Marija komanda norāda, ka akcijas devīze šoreiz būs “Radio ģimenes stāsts”. Šajās dienās radio ēterā būs dzirdamas sarunas ar dažādiem radio ģimenes pārstāvjiem. Kā parasti ētera veidošanā aicināti iesaistīties arī klausītāji, izstāstot savu stāstu par Radio Marija un tā nozīmi savā dzīvē.

Klausītāji kā vienmēr uz studijas tālruni 266 77 272 varēs rakstīt īsziņas, uz studijas tālruni 67 969 131 varēs zvanīt un savu stāstu vai sveicienu izstāstīt, kā arī rakstīt e-pastu: studija@rml.lv. Mariatona ietvaros ziedot radio darbībai var ŠEIT.

Atgādinām, ka pirms septiņiem gadiem, 2015. gada 8. decembrī, pl. 6 no rīta, atskaņojot Latvijas valsts himnu, toreiz trijās frekvencēs FM radioviļņos sāka skanēt “Radio Marija Latvija”. Pirms tam radio savu skanēšanu bija sācis internetā.

KABIA; Foto: RML

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti