Siguldā notiks seminārs par vecāku attiecībām ar bērnu un bērnu audzināšanu

Sestdien, 18. martā, Siguldas katoļu draudzes pasākuma centrā viesosies Mērija Goti (Mary Gothi) no ASV, lai vadītu semināru vecākiem par attiecībām ar bērnu, kā arī sniegtu padomus, kā bērnu audzināšanā ieviest bibliskos principus. Semināra “Māte un tētis kā Viņš” vadītāja Latvijā esot viesojusies jau vairākkārt, sniedzot padomus ģimenēm un vadot seminārus par laulību. Šogad M. Goti piekritusi atbrautk arī uz Siguldu, lai vadītu semināru par bērnu audzināšanu, pasākuma rīkotāju vārdā norāda Aira Jēkabsone.

A.Jēkabsone turpina: “Vecākiem šis seminars būs kā atspirdzinājumu un pieturas punkts, lai pārskatītu savas attiecības ar bērniem un pārdomātu, ko es kā vecāks varu darīt labāk vai savādāk. Varbūt es pietiekoši labi nesaprotu savu bērnu, varbūt mani neapmierina viņa uzvedība vai varbūt man pietrūkst zināšanas kā viņu atbalstīt un kā veidot abpusēji stipras un mīlošas attiecības. Mērija balstās bibliskos principos salīdzinot Dieva mīlestības izpausmi pret mums ar vecāku mīlestības izpausmi pret bērniem, fokusā liekot Dieva īpašības, kā piemēram, žēlsirdība, pacietība, laipnība. Kā spēt izcelt bērnā to labo, bet nemanāmi vērst par labu kādus iespējams, trūkumus. Viņa dod praktiskus padomus, kā ikdienā bērnu audzināšanā ieviest un iedzīvināt bibliskos principus un kā tas praktiski palīdz bērnam un vecākam.”

M. Goti ir klīniskā psiholoģe, kristīgais padomdevējs un grāmatas “Māte pēc Viņa sirds” autore. Kopā ar vīru Deivu, ar kuru laulībā pavadīti 25 gadi, viņi ir laulāto programmas “Nozīmīga laulība” autori un lektori, kā arī organizācijas “Sunshine Kids”, kas palīdz un vāc palīdzību bērnu atbalstam Mumbajā, Indijā, dibinātāji. Abi ir vecāki četriem bērniem.

M. un D. Goti ir pazīstami arī Latvijā. Šogad laikā no 25. līdz 26. martam viņi jau astoto reizi vadīs semināru “Nozīmīga laulība”, kura mērķis ir palīdzēt laulātajiem uzlabot savstarpējās attiecības.

Seminārs Siguldā notiks Raunas ielā 8. Tā sākums paredzēts pl. 15. Lai piedalītos, ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās ŠEIT vai zvanot pa telefonu vai whatsap: 20600889 A. Jēkabsonei. Dalības maksa seminārā no personas ir 10 eiro, no pāra – 15 eiro. Seminārs tiks tulkots latviešu valodā.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti