Caritas Latvija piedāvā prakses iespēju uz trim mēnešiem

Nodibinājums “Caritas Latvija” ir izsludinājis pieteikšanos uz prakses vietu jaunatnes projektu koordinatoram. “Caritas Latvija” ir vairākas struktūrvienības, taču praktikantam būs iespēja lielākoties darboties ar jauniešiem saistītos projektos, kurus īsteno “Caritas Latvija” Jauniešu centrs. Praktikantam tiks piedāvāta pusslodzes prakse 20 stundu nedēļā apmērā.

Nodibinājums norāda, ka praktikants varēs strādāt ar jauniešu darba vadītāju un brīvprātīgā darba vadītāju, īstenot apmācības, pasākumus, aktivitātes dažādām cilvēku grupām, ar kurām strādā “Caritas Latvija”. Būs iespēja nodarboties arī ar sociālo tīklu administrēšanu, preses relīžu gatavošanu un piedalīties “Caritas Latvija” veidoto radio raidījumu veidošanā. Praktikants tiek meklēts uz trim mēnešiem, un prakses vieta nebūs apmaksāta, taču tā būs lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi, mācīties no kolēģiem, gūt praktisku ieskatu projektu un pasākumu veidošanā, finanšu piesaistē, brīvprātīgā darba koordinēšanā un sociālo tīklu pārvaldīšanā, uzskata “Caritas Latvija”, papildinot, ka prakse vienmēr ir ieguvums abām iesaistītajām pusēm. Praktikanta prakses vieta būs Rīgā, O. Vācieša ielā 6 un/vai Klostera ielā 5.

Potenciālajam praktikantam jābūt labām iemaņām darbā ar datorprogrammām “Ms Office” vidē, jāpārvalda latviešu valoda, jāzina arī angļu valoda, kā arī vēlamas ir krievu valodas zināšanas. Tiek prasīta augsta saskarsmes kultūra un komunikācijas prasmes, kā arī labas organizatorsikās spējas, augsta atbildības sajūta un spēja pielāgoties pārmaiņām. CV un pieteikuma vēstuli interesenti var sūtīt uz e-pastu: info@caritas.lv.

Nodibinājums tāpat aicina atsaukties brīvprātīgos jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kas būtu gatavi darboties Jauniešu centrā šī gada vasaras sezonā. “Mums ikdienā ir nepieciešama palīdzība gan ikdienišķu uzdevumu izpildē, gan jaunu iniciatīvu sagatavošanā un īstenošanā. Brīvprātīgais darbs ir iespēja ikvienam ar savu gribasspēku, mērķtiecību un brīvo laiku iesaistīties jauniešu aktivitāšu programmas veidošanā,” raksta nodibinājums.

Interesenti, kas vēlas veikt brīvprātīgo darbu, var pieteikties, aizpildot anketu ŠEIT.

KABIA; Foto: Caritas Latvija  

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti