“Caritas Latvija” aicina Rīgā deklarētos jauniešus piedalīties aptaujā

Nodibinājums “Caritas Latvija” pirms nedaudz vairāk nekā pusgada izveidoja Juaniešu centru, kurā regulāri norisinās dažāda veida aktivitātes. Lai pilnveidotu centra darbu un apzinātu jauniešu vajadzības un vēlmes, nodibinājums aicina jauniešus aizpildīt aptaujas anketu.

Anketu aizpildīt aicināti Rīgā deklarētie jaunieši, kuriem aptaujas ietvaros jāatbild uz vairākiem jautājumiem par to, ko viņiem patīk darīt. Piemēram, jauniešiem tiek jautāts, kā viņiem patīk pavadīt savu brīvo laiku, ko viņi vēlētos darīt kopā ar citiem jauniešiem Jauniešu centrā, kādos pasākumos viņi būtu gatavi piedalīties, kādās aktivitātēs gribētu iesaistīties, par kādām vēlētos saņemt informāciju.

Aptauja tiek veikta projekta “”Caritas Latvija” Jauniešu centra izaugsmes ceļš” ietvaros, lai izpētītu jauniešu vajadzības un izprastu apkaimes jauniešu vajadzības. Pēc tam, balstoties uz saņemtajām atbildēm, plānots “piedāvāt fokusu aktivitātēm un brīvprātīgajam darbam un definēt Jauniešu centra “īpašo vērtību piedāvājumu””. Anketu varēs aizpildīt līdz 5. martam ŠEIT

Informējam, ka projekta “”Caritas Latvija” Jauniešu centra izaugsmes ceļš” laikā plānotas arī citas aktivitātes. Šī gada februārī paredzēts starptautisks seminārs “Young Caritas kustības attīstība – Baltijas valstu pieredze, labā prakse un izaicinājumi”. Pasākums notiks sadarbībā ar “Caritas Europa”, “Caritas Estonia”, “Caritas Finland” un “Caritas Lithuania”. Savukārt šī gada martā norisināsies domnīca “Caritas Latvija” Jauniešu centra vīzijas, stratēģisko un darbības virzienu attīstībai, lai sagatavotu Jauniešu centra stratēģisko redzējumu turpmākajiem 5 gadiem.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti