Marijas Magdalēnas draudzē atvērs grāmatu „Pārāk labi“

2023. gada nogalē izdevniecība „KALA Raksti“ klajā laida Arņa Šablovska grāmatu par misijas „Pakāpieni“ dibinātāju Viljamu Šulcu “Pārāk labi”. Šodien, 26. janvārī, grāmatas atvēršanas svētki būs Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcā.

„Viljams Šulcs (19.03.1957.–08.07.2023.), misijas “Pakāpieni” izveidotājs, kurš ar savu darbību un dzīves liecību neapšaubāmi ir ietekmējis visu Latvijas kristīgās dzīves vidi. Pirmā Atmodas laika neformālā un tobrīd 1988. gadā – nelegālā žurnāla “Pakāpieni” izveide, praktiska palīdzība jaunajām, vientuļajām, sabiedrības atstumtajām māmiņām, palīdzība Latvijas nabadzīgajām daudzbērnu ģimenēm 30 gadu garumā – tie ir tikai daži Viljama darbības augļi. Par visu vairāk, protams, varat lasīt viņam veltītajā grāmatā “Pārāk labi”, raksta grāmatas sastādītājs.

Grāmata tapa īsi pirms V. Šulca došanās mūžībā, kad divus mēnešus pirms nāves viņš uzrunāja publicistu A. Šablovski, lūdzot „sakārtot grāmatu par Dieva darbību“ viņa dzīvē. Grāmatu veido piecas sarunas, un tās nosaukumu izvēlējās pats V.Šulcs, uzsverot, ka tieši tā Dievs vienmēr pret viņu ir izturējies.

„Neapstāsimies pie viduvējības! Mēs esam radīti pēc Dieva līdzības. Mēs esam radīti kaut kam lielam; radīti, lai atstātu iespaidu uz pasauli. [..] Noreibsim no aizrautības un ekselences! Mēs netikām radīti, lai tikai maksātu rēķinus un veģetētu uz dīvāna. Mēs esam radīti, lai mainītu pasauli!” sacīja V. Šulcs.

Grāmata jau piedzīvoja atvēršanas svētkus aizvadītā gada decembrī, šodien atvēršanas pasākums notiks pl. 18, bet rīt, 27. janvārī, pl. 16 – Durbes pilī.

Iegādājoties grāmatu, ikviens var atbalstīt misijas “Pakāpieni” darbu.

KABIA

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti