Otrais apmācību seminārs mentoriem, kuri sniegs atbalstu bāreņiem

Nodibinājums „Bīskapa Boļeslava Sloskāna garīgā un kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanas un saglabāšanas fonds” (Nodibinājums) sadarbībā ar biedrībām “Svētās Ģimenes Māja”, “Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem” un Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu uzsāk otro apmācību kursu – mentoriem bērnu nama bērniem, ar mērķi veicināt bērnu intelektuālo, emocionālo attīstību, kā arī spēju socializēties un kļūt par sabiedrībai vajadzīgu locekli.
 
Apmācības notiks Svētās Ģimenes Mājā, Klostera ielā 5, Vecrīgā.
Apmācību laiks: 2018. gada 1., 2., 3., un 4. oktobris plkst. 18:00.
 
Kā lektori piedalīsies psiholoģe Daina Žurilo, biedrības Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem pārstāvji, kā arī Nodibinājuma pārstāvji Ramona Švede un Arsēnijs Haitins.
 
Semināru programmas tēmas: 

  • Traumas izpratne un ietekme uz bērna attīstību un uzvedību;
  • Emocionālās piesaistes veidošana;
  • Bērna attīstības vecumposmi;
  • 10 patiesības teikšanas principi par bērna dzīvesstāstu.

 
 
Pieteikšanās līdz 28. septembrim, aizpildot pieteikumu elektroniski: Pieteikšanās līdz 28.septembrim aizpildot pieteikumu elektroniski: https://goo.gl/forms/0YYbxHwiJ8xnmJj83
 
Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu.
 
 
 
Kontaktinformācija: Ramona Švede +371 29456275,
e-pasts: bbsloskanafonds@gmail.com
 
 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti